PDA

View Full Version : سوال: تخمین میزان رم و cpu مورد نیاز

i.RB92
شنبه 13 مهر 1392, 10:38 صبح
سلام
من یه سیستم مدیریت هتل ها و مجتمع های رفاهی یه سازمان دولتی رو با استفاده از دات نت و SQL Server نوشتم. نحوه کار این وب سایت اینجوریه که کلیه کاربرا که حدود 10 هزار نفر هستند میتونن به میل خودشون تو یه برهه ای از زمان وارد سایت شن و درخواست استفاده از یکی از هتل ها رو ثبت کنن. سیستم هم باید همه درخواست ها رو بگیره ثبت کنه و به اونها کد پیگیری بده. بعد دوباره مثلا یه هفته بعد میتونن میان نتیجه رو ببینن. مدیر سیستم هم باید درخواست ها رو تایید کنه. سیستم تو این زمینه به مدیر کمک میکنه و با توجه به پردازش هایی که انجام میده کاربرایی که هتل بهشون تعلق میگیره رو به مدیر پیشنهاد میده.
حالا با توجه به این توضیحاتی که دادم به نظر شما چه مقدار رم و Cpu نیازه تا من اعلام کنم که برامون تهیه کنن؟
راه علمی تخمین رم و سی پی یو چیه؟
ممنون میشم تو این زمینه راهنمایی فرمایید.

maysam09
شنبه 13 مهر 1392, 18:17 عصر
میزان مصرف حافظه سایت شما در Chrome یا فایرفاکس قابل تشخیصه.میتونید با استفاده با آن و ضرب آن در کاربرای تقریبی سایت خود حجم مصرفی ماهانه خود را بدست بیاورید

i.RB92
دوشنبه 11 آذر 1392, 11:00 صبح
میزان مصرف حافظه سایت شما در Chrome یا فایرفاکس قابل تشخیصه.میتونید با استفاده با آن و ضرب آن در کاربرای تقریبی سایت خود حجم مصرفی ماهانه خود را بدست بیاورید
میشه یکم بیشتر توضیح بدین که چجوری میشه تو کروم یا ف ف میزان مصرف حافظه رو متوجه شد؟