PDA

View Full Version : سوال: نمایش PDF با استفاده از axacropdflib

Dark Lord
شنبه 13 مهر 1392, 12:28 عصر
دارم سعی میکنم با axacropdflib یک PDF رو نمایش بدم، در کل مشکلی نیست ولی میخوام PDF درون خود برنامه باشه نه به عنوان یک فایل کنارش، PDF رو گذاشتم تو Resource منتهی نمیدونم چه طور لودش کنم، مشکل دیگه این هست که بعد از لود به صورت عادی یک نوار نمایش داده میشه که به واسطه گزینه ای در اون کار بر میتونه PDF رو ذخیره کنه امکانش هست جلوی اینکار رو گرفت؟

Dark Lord
پنج شنبه 18 مهر 1392, 21:30 عصر
دوستان ظاهرا مشکلم با کامپوننت PDFView4NET حل میشه ممنون میشم اگر کسی این کامپوننت رو داره لطف کنه و برام قرار بده.

abdullah20
پنج شنبه 18 مهر 1392, 22:44 عصر
البته کاری به شخص شما ندارم حرفم به همه ی دوستان هستش
من نمیدونم چطور جرات میکنید داخل پروژه هاتون از کامپوننت کرک شده استفاده کنید؟
من خودم به شخصه اصلا داخل پروژه هام از کامپوننت کرک شده استفاده نمیکنم
من دو کامپوننت مطرح (یکی برای گزارش گیری و یکی برای زیبایی سازی و افزایش کارایی پروژه ) را قبلا خریداری کردم و با خیال راحت در تمام پروژه هام ازشون استفاده میکنم

danialafshari
پنج شنبه 18 مهر 1392, 23:21 عصر
دارم سعی میکنم با axacropdflib یک PDF رو نمایش بدم، در کل مشکلی نیست ولی میخوام PDF درون خود برنامه باشه نه به عنوان یک فایل کنارش، PDF رو گذاشتم تو Resource منتهی نمیدونم چه طور لودش کنم، مشکل دیگه این هست که بعد از لود به صورت عادی یک نوار نمایش داده میشه که به واسطه گزینه ای در اون کار بر میتونه PDF رو ذخیره کنه امکانش هست جلوی اینکار رو گرفت؟

سلام
در میان تاپیک های ایجاد شده ی من دنبالش بگرد

Dark Lord
جمعه 19 مهر 1392, 02:32 صبح
سلام
در میان تاپیک های ایجاد شده ی من دنبالش بگرد

ممنون.

البته کاری به شخص شما ندارم حرفم به همه ی دوستان هستش
من نمیدونم چطور جرات میکنید داخل پروژه هاتون از کامپوننت کرک شده استفاده کنید؟
من خودم به شخصه اصلا داخل پروژه هام از کامپوننت کرک شده استفاده نمیکنم
من دو کامپوننت مطرح (یکی برای گزارش گیری و یکی برای زیبایی سازی و افزایش کارایی پروژه ) را قبلا خریداری کردم و با خیال راحت در تمام پروژه هام ازشون استفاده میکنم

بنده #C کار نیستم، این پروژه ام هم برای دانشگاه هست، بزرگترین پروژه هام رو هم Open Source دادم به مشتری، قصد توجیه هم ندارم، 99% پروژه ام ربطی به نمایش PDF نداره و موضوع دیگه ای داره...