PDA

View Full Version : نرم افزار SQL Packager

firoozi90
شنبه 13 مهر 1392, 15:29 عصر
سلام
یه نرم افزاری هست به اسم SQL Packager که مهندس کرامتی با اون از دیتا بیسش پکیج میگرفت و یه دیتابیسمون یه فایل اگزه میشد که رو هر سیستمی ران میکردیم دیتابیسمون نصب میشد رو اون سیستم،
هرچی تو نت میگردم نمیتونم لینک دانلودشو گیر بیارم
کسی لینکی چیزی داره، یا اگه براتون مقدره میشه برام آپلود کنید؟
پیشاپیش ممنون

لطفا مدیر گرامی این پست را قفل نکنه و یا ارجاع نده
خواهشا کمک کنید نیازه

khokhan
شنبه 13 مهر 1392, 18:52 عصر
لطفا مدیر گرامی این پست را قفل نکنه و یا ارجاع نده
خواهشا کمک کنید نیازه
لینک دانلود
(http://www.melidownload.com/13844-red-gate-sql-toolbelt/) نرم افزار مورد نظر شما زیر مجموعه پک Red Gate SQL Toolbelt می باشد :لبخند:

esafb52
شنبه 13 مهر 1392, 20:55 عصر
لینک دانلود
(http://www.melidownload.com/13844-red-gate-sql-toolbelt/) نرم افزار مورد نظر شما زیر مجموعه پک Red Gate SQL Toolbelt می باشد :لبخند:
با سلام بر جناب خوخان من این برنامه رو از چند سایت دانلود هم کردم ولی ریجستر نمیشن!!راه حلی برای اون سراغ دارین

khokhan
شنبه 13 مهر 1392, 21:28 عصر
با سلام بر جناب خوخان من این برنامه رو از چند سایت دانلود هم کردم ولی ریجستر نمیشن!!راه حلی برای اون سراغ دارین
توی این لینک (http://soft98.ir/software/programming/3978-redgate-sql-toolbelt-bundle.html) نرم افزار به همراه کی شین :چشمک: هست امتحانش بکن کار می کنه

esafb52
شنبه 13 مهر 1392, 21:32 عصر
شما خودتون تست کردین اتفاقا دانلودش کردم ولی ریجستر نشد اگه در پایین اون صفحه هم دقت کنین یکی از کابرا نوشته

با سلام
من هرچی با Kegen مربوطه سریال میزنم برنامهای Red Gate SQL Toolbelt 1.8.2.238 رجیستر نمیشه لطفا برای فعال سازی این برنامه مخصوصا SQL Compare 10 یک توضیح کامل بگذارید.مگر اینکه ترفندی داره؟؟؟؟؟؟؟

khokhan
شنبه 13 مهر 1392, 21:57 عصر
شما خودتون تست کردین اتفاقا دانلودش کردم ولی ریجستر نشد اگه در پایین اون صفحه هم دقت کنین یکی از کابرا نوشته
مگر اینکه ترفندی داره؟؟؟؟؟؟؟
بله یه شگرد خاصی داره

esafb52
شنبه 13 مهر 1392, 21:59 عصر
پس لطفا توضیح بدین

khokhan
شنبه 13 مهر 1392, 22:16 عصر
پس لطفا توضیح بدین
ابتدا در هر مرحله ای چه در مرحله نصب و چه مرحله قانونی سازی :لبخند::چشمک: مطمئن باشین که اینترنت قطع بوده باشد در غیر این صورت قطعش کنین :قهقهه:
بعد از اینکه کار نصب رو انجام دادین کی شین رو اجرا کنین این پنجره شامل سه تا کمبو هست از اولی sql comper رو انتخاب می کنین از دومی یکی از روشها رو و از سومی نوع فعال سازی که عبارتند از استاندارد و حرفه ای البته زیاد فرق نمی کنه
بعد دکمه گنریت رو بزنین تا کد فعال سازی رو براتون بده
کد تولید شده رو در محل مربوطه در پنجره فعال سازی برنامه قرار دهید و دکمه next رو بزنین
در این حال چون اینترنت رو قطع کردین پیامی با چندین سطر html براتون ارجاع می ده
اون چند سطر html رو کپی کنین (دقت کنین چیزی از کدها رو از قلم نندازین)
برگردین به پنجره کی شین و کدها رو در کادر سمت چپ پست کنین در این حال بلافاصله براتون یه سری کد در کادر سمت راست ارائه می شه:لبخند:
همه این کدهای کادر سمت راست کی شین رو کپی کرده در کادر سمت راست پنجره فعال سازی برنامه پست کنید و دکمه نکست رو بزنین حالشو ببرین :لبخند:

esafb52
شنبه 13 مهر 1392, 22:49 عصر
مرسی ممنون هستم ولی یک سوال sql prompt جز کدوم دسنه هست اسمش تو لیست فعال سازی نیس؟؟؟؟؟؟
فرقی نداره دوستان با بقیه هم میشه اینو رو ریجستر کرد این رو از چند سایت دان کردم ولی نتونستم ریجسترش کنم بهم کمک زیادی کردین
واقعا ممنون

firoozi90
دوشنبه 15 مهر 1392, 09:38 صبح
لینک دانلود

مرسی از توجهت
دانلود کردم اما اکثر ابزارها نصب میشه به جز همون اسکیو ال پکیجر که من میخوام.پیغام میده که ستاپ مربوط به این ابزار نمی تونه اجرا بشه

khokhan
دوشنبه 15 مهر 1392, 15:50 عصر
مرسی از توجهت
دانلود کردم اما اکثر ابزارها نصب میشه به جز همون اسکیو ال پکیجر که من میخوام.پیغام میده که ستاپ مربوط به این ابزار نمی تونه اجرا بشه
نصب می شه ببینین مشکل سیستم تون چیه
بقیه رو نمی دونم اما من نصب کردم همه برنامه ها هم کار می کنند حتی اسکیو ال پکیجر:لبخند:
111600

esafb52
دوشنبه 15 مهر 1392, 20:52 عصر
منم نصب کردم و مشکلی نداشت

mohammadsamadi1377
دوشنبه 15 مهر 1392, 21:33 عصر
داداش موقع انتخاب برنامه ها فقط برنامه ی مورد نظر رو انتخاب کن