PDA

View Full Version : بالا آوردن فرم برنامه بر روی پنچره های جاری محیط ویندوز

mostafag
دوشنبه 15 مهر 1392, 12:12 عصر
با سلام

میخواستم بدونم چطوری میشه یه فرم رو بالای فرم ها یا همون پنچره های ویندوز گذاشت.

مثلا فک کنید برناممون در حال اجراست بعد به یه تایم به خصوصی که میرسه میخوام یه فرم لود کنم یا یه پیغامی رو از طریق msgbox به کاربر بدم که خب فرم من چون مینیمایز هست بالا نمیاد دیگه!!

چیکار باید بکنم که فرم در همون لحظه فعال بشه و بیاد بالای همه ی پنجره های ویندوز

با تشکر

mostafag
دوشنبه 15 مهر 1392, 16:09 عصر
آقا یعنی در مورد اینم کسی اطلاعات نداره؟!؟!؟!؟!؟

خواهش میکنم کمک کنید، من نیاز دارم سره یه زمان خاص به کاربر پیغام نشون بدم ولی خب امکان داره برنامه کلا مینیمایز باشه!! مثل همین نرم افزار دانلود منیجر که پنجره اتمام دانلودش رو هر جایی باشی نشونت میده!!

لطفا کمکم کنید

alirezabahrami
دوشنبه 15 مهر 1392, 17:33 عصر
با سلام

میخواستم بدونم چطوری میشه یه فرم رو بالای فرم ها یا همون پنچره های ویندوز گذاشت.

مثلا فک کنید برناممون در حال اجراست بعد به یه تایم به خصوصی که میرسه میخوام یه فرم لود کنم یا یه پیغامی رو از طریق msgbox به کاربر بدم که خب فرم من چون مینیمایز هست بالا نمیاد دیگه!!

چیکار باید بکنم که فرم در همون لحظه فعال بشه و بیاد بالای همه ی پنجره های ویندوز

با تشکر
سلام
نمونه ضمیمه را بررسی کن!
در نمونه فوق پس از 10 ثانیه از اجرای برنامه ( اجرای فرم 1) فرم شماره 2 که درواقع فرم مربوط به پیغام است برروی سایر فرم ها و برنامه های در حال نمایش ظاهر میشود.
موفق باشید