PDA

View Full Version : آماده به کار برنامه نویسی

fatemesoleimani
دوشنبه 15 مهر 1392, 14:55 عصر
با سلام دوستان کسی در قم نیاز به کار آموز برنامه نویس نداره

من برنامه نویسی سی شارپ و sqlserver, linq بلدم رشنالرز کار کردم css در سطح متوسط بلدم طراحی سایت هم تازه شروع کردم ا به برنامه نویسی
خیلی علاقه دارم شی گرایی بلدم پروژه های دانشجویی انجام دادم اما

یه پروژه کامل انجام ندادم ولی می دونم استعداد کد زنی را دارم زیان انگلیسی هم خوبه اکثر وقت ها تو سایت های خارجی جستجو می کنم خیلی کم دنبال منابع فارسی می

رم اگه کسی دنبال کارآموز متوسط می گرده

به من خبر بده

با تشکر و سپاس فراوان

fatemesoleimani
دوشنبه 15 مهر 1392, 17:23 عصر
یعنی جایی نیست که بتونیم استعدادهامون را شکوفا کنیم

silverfox
دوشنبه 15 مهر 1392, 20:41 عصر
خودت باید دنبالش باشی آگهی هارو ببینی زنگ بزنی به شرکتا، دیگه اینطوری نیست که بیان اینجا ببینن تاپیکت رو بعد بگن بفرمایید بیایید سر کار از فردا، اونم برای کسی که می خواد به عنوان کار آموز بره...

fatemesoleimani
دوشنبه 15 مهر 1392, 21:01 عصر
آخه من تو آگهی های قم ندیدم برنامه نویس بخوان اونم کارآموز

silverfox
دوشنبه 15 مهر 1392, 21:02 عصر
روزنامه + گوگل کن ببین چه شرکت هایی تو قم هستن، بعد بهشون زنگ بزن ببین کار آموز می خوان یا نه، به هر حال اینجا احتمالش کمه که پیدا بکنی جایی رو

fatemesoleimani
دوشنبه 15 مهر 1392, 21:19 عصر
من کلاس های فنی حرفه ای برنامه نویسی با نمره 90 به بالا قبول شدم ولی شرکت های قم برنامه نویس با

سابقه کار و حرفه ای می خوان تو گوگل هم و هم تو روزنامه گشتم ولی به نتیجه ای نرسیدم

خودم به برنامه نویسی علاقه دارم ولی به تنهایی کار کردن روی یه پروژه از یه جایی به بعدآدم به بن بست می

رسه البته من هنوز دنبال رفع نقص پروژم و تکمیلش هستم دوست داشتم با یه تیم برنامه نویسی کار کنم ولی خب نشد.

ممنون از راهنماییتون

fatemesoleimani
سه شنبه 16 مهر 1392, 10:49 صبح
مشکل اینجاست که شرکت ها حتی به اندازه 2-3 هفته هم قبول نمی کنن کاراموز بشیم انگار خودشون از اول همه چی بلد بودند شاید استعداد شو داشتیم ولی الان همه چی با پارتی درست میشه !