PDA

View Full Version : مشکل تو add کردن crystal Report به پروژه

farnoosh66
سه شنبه 16 مهر 1392, 13:27 عصر
با سلام
با add کردن crystal Report پیغام زیر می اد.لطفا راهنمایی بفرمایین

111633

drsina
سه شنبه 16 مهر 1392, 15:23 عصر
خب اگه دانلود نکردی ، دانلود کن ،
دیگه مشکل خاصی نیست .... ولی از Stimul استفاده کن ، خیلی باحال تره !!!

omidrajabitiz
سه شنبه 16 مهر 1392, 20:29 عصر
من هم همین مشکل رو داشتم
هر کاری کردم نشد و همین صفحه رو باز می کرد
ولی VS رو Unistall کردم و دوباره نصب کردم و بلافاصله کریستال رو بعدش نصب کردم درست شد!
البته حواست باشته که نسخه ای رو نصب کنی که با سیستم 64 یا 32 ویندوزت همخونی داشته باشه و CRRuntime_64bit_13_0 یا CRRuntime_32bit_13_0 رو هم نصب کنی.
بعدش هم از از تولباکس همه کامپونتاشو ادد کنی . بعلاوه اینکه فریم ورک پروژت رو هم بر روی 4 تنظیم کنی

انشاالله که درست بشه
موفق باشی

sohil_ww
سه شنبه 16 مهر 1392, 20:34 عصر
من هم همین مشکل رو داشتم
هر کاری کردم نشد و همین صفحه رو باز می کرد
ولی VS رو Unistall کردم و دوباره نصب کردم و بلافاصله کریستال رو بعدش نصب کردم درست شد!
البته حواست باشته که نسخه ای رو نصب کنی که با سیستم 64 یا 32 ویندوزت همخونی داشته باشه و CRRuntime_64bit_13_0 یا CRRuntime_32bit_13_0 رو هم نصب کنی.
بعدش هم از از تولباکس همه کامپونتاشو ادد کنی . بعلاوه اینکه فریم ورک پروژت رو هم بر روی 4 تنظیم کنی

انشاالله که درست بشه
موفق باشی

من این کاره شما رو انجام دادم ولی درست نشد (البته این مربوط به زمان های گذشته است )

omidrajabitiz
سه شنبه 16 مهر 1392, 20:44 عصر
کریستاله دیگه! همه همین مشکل رو دارند! ولی خوب برا من با همین روش حل شد! ( در غیر اینصورت ویندوز عوض شه ی ذره احتمال اینکه درست نصب شه وجود داره!)

sohil_ww
سه شنبه 16 مهر 1392, 20:52 عصر
کریستاله دیگه! همه همین مشکل رو دارند! ولی خوب برا من با همین روش حل شد! ( در غیر اینصورت ویندوز عوض شه ی ذره احتمال اینکه درست نصب شه وجود داره!)

دوست عزیز من همه روشی که فکر کنی برای این کار امتحان کردم حنی صب دوباره وین و نمی دونم چرا به جوابیم نرسیدم (کار خدا بی حکمت نیست ) من امدم سمت استیمول دیدم خیلی فراتر از انتظاره منه

omidrajabitiz
سه شنبه 16 مهر 1392, 21:02 عصر
دوست عزیز من همه روشی که فکر کنی برای این کار امتحان کردم حنی صب دوباره وین و نمی دونم چرا به جوابیم نرسیدم (کار خدا بی حکمت نیست ) من امدم سمت استیمول دیدم خیلی فراتر از انتظاره منه

من شاید بدتر از شما بودم هر چقدر هم سرچ کردم و انجام دادم نشد. ولی خوب بالاخره درست شد.
برا شما هم درست میشه:تشویق: