PDA

View Full Version : استفاده از RadCaptcha در برنامه؟

rational unified process
چهارشنبه 17 مهر 1392, 12:32 عصر
سلام
من یه usercontrol برای لوگین درست کردم که دو تاtextbox و یه RadCaptcha و یه buttonداره.
اونوقت توی رویداد click مربوط به button کدزیر را نوشتم که البته فرض را بر این گذاشتم که فقط دو تکست باکس و یه دکمه دارم و RadCaptcha را در نظر نگرفتم.

111683

حالا اگه خواسته باشم RadCaptcha را به صفحه لوگینم اضافه کنم ، باید چه تغییراتی بدم؟ اخه از example های تلریک چیزی متوجه نشدم

sasanrstm
چهارشنبه 17 مهر 1392, 17:52 عصر
حالا کلن میخوائی چیکار کنی منظورت همون تصاویر امنیتی است اگه برو سرچ کن بنده یه آموزش کامل به همراه پروژه گذاشتم.

rational unified process
چهارشنبه 17 مهر 1392, 20:32 عصر
حالا کلن میخوائی چیکار کنی منظورت همون تصاویر امنیتی است اگه برو سرچ کن بنده یه آموزش کامل به همراه پروژه گذاشتم.

بله منظورم همان تصویر امنیتی یا کپتچا است.من برای این کار از مجموعه کنترلهای اماده Rad (مربوط به شرکت تلریک) استفاده کردم که RadCaptcha نامیده میشه که توضیحش رو در پست اول گفتم.خواهش میکنم ارجاع ندهید.من فقط این مورد بخصوص رو میخوام..حالا پلیز حلپ می لطفا.

sasanrstm
پنج شنبه 18 مهر 1392, 03:42 صبح
هر جور راحتی اما اگه بخوائی از کنترل های تلریک استفاده کنی حجم برنامت زیاد میشه اینو وقتی میفهمی که بخوائی رو هاست بزاری. در این مورد بنده اطلاعی ندارم چون ازش استفاده نکردم کلا سعی میکنم حجم برنامم تا جائی که بشه کم باشه واسه همین هم از این کنترلها استفاد هنمی کنم. به نظر بنده وقتی میشه یه برنامه ای نوشت با حجم 2 کیلو بایت چرا برم سراغ یه برنامه سنگین که هردو یک کاررو انجام میدن. شما حالا برو یه نگاه بکن بر حسب نیاز برنامت ازش استفاده کن.

fakhravari
پنج شنبه 18 مهر 1392, 16:33 عصر
تلریک ابزاز قدرت مندي است و ترسي از بالا رفتن حجم برنامه نداشته باشيد.

saeed_sho
پنج شنبه 18 مهر 1392, 17:24 عصر
تلریک ابزاز قدرت مندي است و ترسي از بالا رفتن حجم برنامه نداشته باشيد.
از کپچا تلریک استفاده کنیم بهتره یا خودمون بنویسیم؟ هم از نظر حجم و هم از نظر امنیت

sasanrstm
جمعه 19 مهر 1392, 03:36 صبح
از کپچا تلریک استفاده کنیم بهتره یا خودمون بنویسیم؟ هم از نظر حجم و هم از نظر امنیت

نظر خودت چیه. به نظرت تو امنیتش فرقی میکنه؟؟؟

saeed_sho
جمعه 19 مهر 1392, 18:26 عصر
نظر خودت چیه. به نظرت تو امنیتش فرقی میکنه؟؟؟
من خودم هنوز کپچا ننوشتم و از کپچا تلریک یه بار استفاده کردم
کدومش برای سئو سایت بهتره؟
دوست عزیز سؤالو با سؤال جواب ندین لابد نمیدونم که میپرسم

daffy_duck376
جمعه 19 مهر 1392, 19:11 عصر
چه ربطی به seo داره . ابزار های شرکت DEVExpress و telerik و... اینها همراه خودشون به فشرده ساز دارن که حجم اطلاعات ارسالی رو کاهش میده .بعضی وفتها که عقل مردم به چسمشونه کنترل زیبا بهتر از صفحه سبکه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

543310
جمعه 19 مهر 1392, 23:23 عصر
دوست عزیز کافی کدهای لاگین رو توی شرط زیر قرار بدی...

if (page.IsValid)
{
//your login code here...
}