PDA

View Full Version : سوال: ثابت نماندن موس تو تکست باکس

sasanrstm
پنج شنبه 18 مهر 1392, 04:38 صبح
سلام .یه تکست باکس گذاشتم داخل آپدیت پنل اما وقتی روش کلیک می کنم حالت کلیک کردن ثابت نمی مونه که بشه توش چیزی نوشت. چطوری حل میشه این مشگل.

mohammad973
پنج شنبه 18 مهر 1392, 11:09 صبح
کدهاتون رو حتما بگذارید.

از Timer استفاده کردید ؟ اگر استفاده کردید ، یا برش دارید یا زمانش رو بیشتر کنید

sasanrstm
پنج شنبه 18 مهر 1392, 23:50 عصر
تایمر باید باشه چون میخوام مطالب لیبل یا صفحه ام آپدیت بشه راه حل دیگه سراغ نداری.

mohammad973
جمعه 19 مهر 1392, 01:57 صبح
دوست من ، وقتی تایمر داری ، هرچی توی آپدیت پانله هی رفرش میشه ! مشکل تکست باکست هم بمین خاطره . مشخصه که عدد تایمرت هم خیلی کوچیکه و خیلی سریع آپدیت پنلت رو آپدیت میکنی !!!!

sasanrstm
جمعه 19 مهر 1392, 04:18 صبح
راستش چند روزه دنبال کدی هستم که از رفرش صفحه جلوگیری کنه . اما فعلا هیچی پیدا نکردم واسه همین همه تسکت وباتن هارو گذاشتم داخل آپدیت پنل اما اونم جواب نداد یعنی باز صفحه رفرش میشه. شما راست میگی بخاطر تایمر زمانشو زیاد کردم درست شد اما هنوز مشگل اصلی که همون رفرش نشدن صفحه است بجای خود باقی است.

mohammad973
شنبه 20 مهر 1392, 13:56 عصر
خوب هدف شما چیه ؟
تا اونجاییکه میتونی از آپدیت پنل استفاده نکن ، چون سنگینه .
اگر بلدی ، خودت با Jqery Ajax کد بنویس تا صفحه ات هم رفرش نشه بیخود . گذاشتن آپدیت پنلی که همه کنترلهات توش باشه چه دردی رو دوا میکنه ! رفرش لحظه به لحظه ی این همه کنترل ، بارش بیشتر از رفرش چند دقیقه یکبار کل صفحه نیست ؟؟؟

sasanrstm
دوشنبه 22 مهر 1392, 03:09 صبح
خوب هدف شما چیه ؟
تا اونجاییکه میتونی از آپدیت پنل استفاده نکن ، چون سنگینه .
اگر بلدی ، خودت با Jqery Ajax کد بنویس تا صفحه ات هم رفرش نشه بیخود . گذاشتن آپدیت پنلی که همه کنترلهات توش باشه چه دردی رو دوا میکنه ! رفرش لحظه به لحظه ی این همه کنترل ، بارش بیشتر از رفرش چند دقیقه یکبار کل صفحه نیست ؟؟؟
مشگل منم همینه جاوا وجی کئوری بلد نیستم فعلن هم اونقد کارم زیاده که وقت وحوصله یاد گرفتنشو ندارم.البته مقالات زیادی در موردشون خوندم تو هیچ کدومشون هم در مورد رفرش نشدن صفحه هیچی نگفتن. اینجا هم مطرحک ردم سوالمو هم اینجا هم تو سمت جاوا وجی کئوری اما فعلا جوابی نگرفتم یه صفحه چت عمومی درست کردم که متن وشکلک رو تو صفحه نشون میده مثل همین چترومها اما هر بار که روی دگمه ارسال کلیک میشه صفحه شروع به رفرش میکنه. وظاهر چت رو خراب میکنه.

sasanrstm
دوشنبه 22 مهر 1392, 03:10 صبح
و درضمن چطوری میتون سرعت اجرای برنامه رو افزایش بدم یعنی خیلی سریع و زود مطالب ارسال بشه رو صفحه.

mohammad973
دوشنبه 22 مهر 1392, 11:19 صبح
برای افزایش سرعت صفحات که خیلی تکنیک ها و اصول هست که باید رعایت بشه . مثل استفاده بجا از View stateها و کاهش حجم فایل های جاواایکریپت و Css و ... .
میتونی سرچ کنی و مطالب مفیدی پیدا کنی .

mohammad973
دوشنبه 22 مهر 1392, 11:20 صبح
ولی برای جلوگیری از رفرش شدن صفحه ؛در این باره 2تا فیلم هست از استاد بلاغی که خیلی خوب و مفید هستند . این یکیش :
http://s1.dll-aghazeh.com/aghazeh/Film%20amozeshi%20farsi/asp%20ajax/ASP.Net_AJAX.rar

امیدوارم کارتو راه بندازه .

sasanrstm
دوشنبه 22 مهر 1392, 15:47 عصر
ممنون بابت زحمتی که ککشیدی امیدوارم با این آموزش مشگلم حل بشه هنوز دانلود نکردم باید برم یه اینترنت پر سرعت پیدا کنم.

sasanrstm
سه شنبه 23 مهر 1392, 12:58 عصر
ولی برای جلوگیری از رفرش شدن صفحه ؛در این باره 2تا فیلم هست از استاد بلاغی که خیلی خوب و مفید هستند . این یکیش :
http://s1.dll-aghazeh.com/aghazeh/Film%20amozeshi%20farsi/asp%20ajax/ASP.Net_AJAX.rar

امیدوارم کارتو راه بندازه .
سلام دستت درد نکنه اینو من دانلود کردم اما چیزی در مورد رفرش صفحه توش نیست. کد جاوائی که اینجا استفاده شده مربوط به آلرت هستش که از جدول میخونه ونمایش میده . ممنون بابت زحمتی که کشیدی اما اصلا مربوط به سوا من نبود.

mohammad973
سه شنبه 23 مهر 1392, 20:31 عصر
ببین دوست من ، هیچ وقت انتظار نداشته باش که آموزش کاملا همون چیزی رو بگه که میخوای .
من میخواستم بدون رفرش کردن صفحه ، با کلیک بر دکمه ادامه مطلب ، ادامه متن مقاله ام از دیتابیس خونده بشه و به صفحه امو در ادامهی مقاله ام اضافه بشه .
خیلی گشتمو تحقیق کردم .
بالأخره از روی همین فیلمی که لینکش رو برات دادم الگو گرفتم ، روی سبک کاریش فکر کردم و دیدم شدنیه .
و دقیقا کاری که میخواستم رو پیاده کردم .
شما باید طبق همین فیلم انجام بدی و در مرحله آخر ، بجای alert کردن دیتا هات ، اون هارو بوسیله Jqeury داخل صفحات بگذاری . پس دقیقا این فیلم راه کار شماست !
موفق باشی دوست من