PDA

View Full Version : نرم افزار و سورس بارکد

p30online
پنج شنبه 18 مهر 1392, 09:01 صبح
دوستان سلام:
دوستان کسی سورس برنامه بارکد خوان یا خود نرم افزار را دارد؟؟؟نیاز فوری بهش دارم

vbhamed
پنج شنبه 18 مهر 1392, 14:01 عصر
سلام
باركدخوان هاي فعلي، نياز به سورس و نرم افزار و ... ندارن
مشابه كيبرد عمل مي‌كنند، شما فوكوس برنامه رو ببر تو يك تكست باكس، بعد كه باركد رو بخونه درست مثل اين هست كه كسي كد معادل باركد رو تايپ كنه و Enter بزنه، البته در بعضي مدلها ميشه Enter رو هم حذف كرد
براي تست هم مي‌تونيد word يا Notepad ويندوز رو اجرا كنيد و باركد رو بخونيد

p30online
شنبه 20 مهر 1392, 14:07 عصر
ممنون:
من سورس این نرم افزار را میخام سورس خودم که هست اشکال زیاد داره..........

vbhamed
شنبه 20 مهر 1392, 15:53 عصر
سلام
فكر كنم شما دقيقا به چيزي كه نوشتم توجه نكردين
هيچ سورسي در كار نيست و هيچ نيازي به سورس نيست
در حقيقت براي استفاده از باركدخوان شما نياز به انجام هيچ كاري تو برنامتون نداريد
هر جا بايد كدي وارد بشه دكمه باركدخوان رو روي باركد بزنيد، خودش تو اون قسمت تايپ مي‌كنه

البته اگر دوست داشته باشيد مي‌تونيد بهينه سازيهايي انجام بدين، مثلا فرض كنيد يك Grid داريد كه ليست كالاها توش هست و يك تكست باكس كه كد كالايي كه قراره فروش بره رو توي اون مي‌زنيد و قراره اگر كدي با باركدخوان زده شد اون كالا وارد ليست بشه و اگر كالا تو ليست بود به مقدارش اضافه بشه

حالا شما فرض كنيد كاربر به صورت دستي كد رو تو تكست باكس وارد مي‌كنه و Enter مي‌زنه و طبق اين شرايط برنامتون رو بنويسيد
بعدش براي استفاده از باركدخوان فقط كافيه اين تكست باكستون فوكوس داشته باشه، هر موقع باركدي خونده شد كدش توسط باركدخوان تو تكست باكس درج ميشه و نياز به برنامه نويسي براي اينكار نيست، مي‌تونيد باركدخوان رو مثل كيبردي تصور كنيد كه به جاي دكمه هاي مختلف يك دكمه براي خوندن باركد داره