PDA

View Full Version : سوال: کار با تبلت

saied_max
جمعه 19 مهر 1392, 19:09 عصر
سلام دوستان با عرض سلام و خسته نباشید.
یه برنامه با C# نوشتم که اکثر کارا توسط خوده برنامه انجام میشه . یه سری اعداد ارقام که نمیخوام به صورتی دستی اپراتور وارد کنه .میخوام از تبلت استفاده کنم. مشکلم اینجاس که دقیقا نمیدونم چیکار کنم و به چه چیزای احتیاج دارم؟ آی پی ولید میخواد یا نه؟ تبلت مستقیما با بانک کار کنه یا نه؟ اگه میشه یه توضیحی بدین که باید چیکار کنم و چه فاکتورای توی این کار مهم هستش؟

danialafshari
جمعه 19 مهر 1392, 20:20 عصر
سلام
بستگی به سیستم عامل تبلتت داره
چون معمولا اندروید هستند باید از برنامه نویسی اندروید که xamiran , Eclips, Mono دراین حوزه هستند استفاده کنی

saied_max
جمعه 19 مهر 1392, 20:35 عصر
به غیر از سیستم عامل تبلت چه چیزای دیگه ای مهمه؟ مثلا با اندروید میشه با sql کار کرد یا اینکه تنظیماتی که باید انجام داد تا بشه به دیتا بیس وصل بشه را توضیح بدین و اینکه اندروید استفاده کنم یا win? مرسی

barnamenevisjavan
جمعه 19 مهر 1392, 21:54 عصر
سلام دیتابیس مورد استفاده توی آندروید همون sqlite هستش شما خودت بازار رو نگاه بکن هرچی که میبینی سیستم عاملش آندرویده

m_iman_e
یک شنبه 21 مهر 1392, 07:59 صبح
سلام دوستان با عرض سلام و خسته نباشید.
یه برنامه با C# نوشتم که اکثر کارا توسط خوده برنامه انجام میشه . یه سری اعداد ارقام که نمیخوام به صورتی دستی اپراتور وارد کنه .میخوام از تبلت استفاده کنم. مشکلم اینجاس که دقیقا نمیدونم چیکار کنم و به چه چیزای احتیاج دارم؟ آی پی ولید میخواد یا نه؟ تبلت مستقیما با بانک کار کنه یا نه؟ اگه میشه یه توضیحی بدین که باید چیکار کنم و چه فاکتورای توی این کار مهم هستش؟

سوالی که پرسیدی مربوط به این قسمت نیست . باید بری بخش برنامه نویسی موبایل بخش اندروید . اینجا به نتیجه نمی رسی