PDA

View Full Version : مشکل در attach شدن دیتابیس

mahdi101
شنبه 20 مهر 1392, 17:37 عصر
سلام خدمت دوستان
اقا من دیتابیسم تا دیروز درست بود و مشکلی باش نداشتم ولی امروز نمی دونم چی شده که جزو database اس کیو ال نبود ، اومد attach کنم که این پیغام رو میده ،، لطفا کمک کنین .... من به این دیتابیس خیلی نیاز دارم ....
کمک کمک کمک :گریه::گریه:
ممنون
111787111788http://barnamenevis.org/images/misc/pencil.png

mahdi101
شنبه 20 مهر 1392, 18:03 عصر
یک دفع کامپیوترم رو ریستارت کردم حالا هنگام attach این ارور رو میده::
111795

کمک کمک :گریه:

erfan_urchin
شنبه 20 مهر 1392, 20:54 عصر
دوست عزیز اتچ کردن همینه
خیلیا باهاش مشکل دارن من خودمم خیلی به مشکل برخوردم تو اتچ کردن!!!
اما چند وقته فقط از Backup Restore استفاده میکنم و تا الان به هیچ مشکلی نخوردم
اگه فایل Backup دیتابیسو داری به نظرم Restore کنی بهتره اگرم نداری 2راه هست
1- یه بار دیگه Sql نصب کنی
2- بری تو کامپیوتر یه نفر دیگه attach کنی و ازش یه Backup بگیری و بیای تو کامپیوتر خودت Restore کنی

کد Backup:
backup database db1 to disk = 'E:\MyFolder\backupFile.Bak'
کد Restore:
restore database db1 from disk = 'E:\MyFolder\backupFile.Bak'

Power.Csharp
شنبه 20 مهر 1392, 21:44 عصر
دوست من اول بگو چند نسخه اسکیوال سرور روی سیستمت داری.دوم اینکه مطمعن شو بعد از ساخت از کاربری خاصی استفاده نکردی؟؟؟

mahdi101
شنبه 20 مهر 1392, 22:30 عصر
دوست من اول بگو چند نسخه اسکیوال سرور روی سیستمت داری.دوم اینکه مطمعن شو بعد از ساخت از کاربری خاصی استفاده نکردی؟؟؟
من از sql2008 استفاده می کنم.
یه سوال: آیا میشه از طریق Server explorer به بانکم دسترسی پیدا کنم؟؟

لطفا کمک کنین...

drsina
شنبه 20 مهر 1392, 23:02 عصر
خب با توجه به این اروری که داده ، نسخه ی جدید تر روی سیستمت نصب کن ، چون فکر کنم ، آپدیت کردی ، اینو و کامل آپدیت نشده !!!
اگه نشد ، کل بک آپ دیتابیست رو ، رویه یه دیتابیس جدید بریز .

mahdi101
شنبه 20 مهر 1392, 23:18 عصر
خب با توجه به این اروری که داده ، نسخه ی جدید تر روی سیستمت نصب کن ، چون فکر کنم ، آپدیت کردی ، اینو و کامل آپدیت نشده !!!
اگه نشد ، کل بک آپ دیتابیست رو ، رویه یه دیتابیس جدید بریز .
دوست عزیز اگه به 2012 آپدیت کنم بعد دیگه بانک های 2008 رو attach نمیکنه !!!
و این بانکی که برا من خیلی مهمه 2008 می باشد.
چه کنم؟

Power.Csharp
یک شنبه 21 مهر 1392, 15:43 عصر
اره از طریق server explorer میشه هم به بانک اتچ شده دسترسی داشت و هم کد نویسی بانک انجام داد.اما نصیحتی که دارم اینکه هر بار که یه بانک می سازی یه اسکریپت از بانکت که یه فایل متنی چندکیلوباتی میشه داشته باش که مشکلی پیش اومد بتونی بانکتو دوباره بسازی.بک آپم میشه داشت.شما همون نسخه 2008 رو اجرا کن و از طریق اون سعی کن اتچ رو انجام بدی. خطاهایی که نشون دادی معمولا اگر با نسخه نامناسب بخوای اتچ کنی و یا اینکه دسترسی های سرورت محدود باشه این خطا رو میده.مثلا سینگل یوزر دی اتچ کرده باشی فقط با همون یوزر می تونی این کار رو انجام بدی

mam_65
یک شنبه 21 مهر 1392, 15:53 عصر
اگه فایلهای mdf و ldf شو داری تو vmware میتونی همون ورژن 2008 نصب کنی و اونجا attach کنی و یه back ازش بگیری حتما درست میشه واسه منم دقیقأ همچین اتفاقی یه بار افتاد فقط یکم زحمت نصب یه ویندوز و sql واست زیاد میشه.