PDA

View Full Version : دسترسی به متغیرهای سایت پس از redirect به سایت دیگر (حل شد)

pluschild
شنبه 20 مهر 1392, 19:02 عصر
سلام دوستای گلم

من یه مشکل دارم
یه سایت طراحی کردم که پرداخت اینترنتی هم داره . کاربر یه سری ورودی ها مثل اسم و ایمیل اش رو میده بعد روی دکمه پرداخت کلیک میکنه . زمان بازگشت از بانک با متد POST فقط شماره تراکنش بر میگرده به یه پیج از سایت ام . حالا من چطوری می تونم به اسم و ایمیلی که قبل از redirect شدن به بانک وارد کرده بود دسترسی داشته باشم ؟ می خوام اگر تراکنش موفقیت آمیر بود توی دیتابیس یه insert انجام بدم :ناراحت::ناراحت::ناراحت:
$_SESSION
ENV
REQUEST
همه رو امتحان کردم اما null رو بر می گردونند . تورو خدا کمک کنید گیر اینم :ناراحت::ناراحت::ناراحت:

SilverLearn
شنبه 20 مهر 1392, 19:07 عصر
نام و ایمیلش رو اول قبل از ریداریکت کردن به بانک یه جایی مثل بانک اطلاعاتی ثبت کن اگر بعد از برگشت از بانک تراکنش موفقیت آمیز بود یه فیلد دیگه داشته باش و اونو مثلا با true پر کن و اگر تراکنش موفقیت آمیز نبود رکورد مورد نظر رو حذف کن...

pluschild
شنبه 20 مهر 1392, 19:10 عصر
نام و ایمیلش رو اول قبل از ریداریکت کردن به بانک یه جایی مثل بانک اطلاعاتی ثبت کن اگر بعد از برگشت از بانک تراکنش موفقیت آمیز بود یه فیلد دیگه داشته باش و اونو مثلا با true پر کن و اگر تراکنش موفقیت آمیز نبود رکورد مورد نظر رو حذف کن...

خوب از کجا بفهمم اطلاعات برگشتی از بانک مربوط به کدوم یوزر هستش ؟ اگه دو تا یوزر توی یک بازه زمانی برای خرید اقدام کنند من توی بانک دو تا رکورد دارم که فقط شامل نام و ایمیل هستش ! شماره تراکنش رو چطوری بهشون نسبت بدم ؟

SilverLearn
شنبه 20 مهر 1392, 19:17 عصر
ببین شما برای بیشتر بانک ها یه چیزی شبیه این آرایه ارسال می کنید

$params = array(
'pin' => ... , // this is our PIN NUMBER
'amount' => $amount,
'orderId' => $orderId,
'callbackUrl' => $callbackUrl,
'authority' => $authority,
'status' => $status
);

حالا ایمیل و نام طرف رو هم گرفتید و وقتی authority منحصر به فرد برای سفارش جدید ساخته شد این شماره رو با آی دی نفری که در دیتابیس ذخیره کردین رو با هم تنظیم کنید ...

pluschild
شنبه 20 مهر 1392, 19:23 عصر
ببین شما برای بیشتر بانک ها یه چیزی شبیه این آرایه ارسال می کنید

$params = array(
'pin' => ... , // this is our PIN NUMBER
'amount' => $amount,
'orderId' => $orderId,
'callbackUrl' => $callbackUrl,
'authority' => $authority,
'status' => $status
);

حالا ایمیل و نام طرف رو هم گرفتید و وقتی authority منحصر به فرد برای سفارش جدید ساخته شد این شماره رو با آی دی نفری که در دیتابیس ذخیره کردین رو با هم تنظیم کنید ...

واااااااااای درست میگید . من دقت نکردم . مرسی دوست عزیز . شرمنده کردید واقعاً !!!!!