PDA

View Full Version : سوال در مورد ftp

Sir.Achilles
شنبه 20 مهر 1392, 19:41 عصر
با سلام ،
من سایتی (php) رو روی یک سرور آپ کرده ام . همچنین با توجه به اینکه یکی از کاربریهای این سایت ، بخش دانلود است ، یک سرور دانلود هم تهیه نموده ام و فایلهای دانلود را روی آن آپ می کنم(هر کدام حجمی حدود 400mg) . اما مشکل از اینجا شروع می شود که پس از آپ شدن این فایلها اطلاعات آنها مثل لینک دانلود باید در پایگاه داده ذخیره شود که روی سرور سایت است نه سرور دانلود . به همین دلیل من باید فایها رو اول آپ کنم و سپس اطلاعات رو از طریق صفحه های مدیریتی که ساختم ، وارد کنم .
حال با این شرایط من به فکر این افتادم که یک صفحه ی مدیریتی روی سرور سایت آپ بکنم با این کاریرد که فایل را در آن انتخاب و اطلاعات را وارد کنید و پس از تایید ، فایل مورد نظر از طریق ftp روی سرور دانلود آپ شود و اطلاعات هم در پایگاه قرار بگیرد . البته با توجه به این نکته که سرور سابت فضا ندارد و حتی فایل tmp هم نمیتواند روی آن آپ شود !
طبق جستجوهای من نمی توان با توابعی مانند ftp_put و ... چنین صفحه ای درست کرد ، حالا ممنون می شم دوستان گل برنامه نویس نظرشون رو بگن و اگر راهی به نظرشون میاد با بنده در میان بذارند!
با تشکر.

Sir.Achilles
یک شنبه 21 مهر 1392, 10:00 صبح
دوستان خیلی ببخشید ،اما من متوجه یک چیزی نمی شم.
دیروز که سوالم رو پرسیدم ، دوستان دیگه ای هم همراه با من و یا بعد من سوالات دیگه ای پرسیده بودند . الان که نگاه می کنم اونها همه نظرات و پاسخ شما رو گرفتند ولی این سوال با 56 تا بازدید بدون پاسخ است.
آیا بد و گنگ بیان کردم و یا مسئله پیچیده است؟ خلاصه یه چیزی بگید آدم یه چی دستش بیاد !

AliRezaPro
یک شنبه 21 مهر 1392, 10:14 صبح
سلام
تا به حال به همچین مشکلی بر نخوردم که حتی تمپ هاستم 400 مگ فضا نداشته باشد . چون اگر داشت به راحتی کارها قابل انجام بود . شما ببینید میتونید به صورت ایجکسی فایل رو به سرور دانلود بفرستید ؟ در سرور دانلود اسکریپتی برای گرفتن درخواست ها قرار بدید و از این سمت فایل رو برای هاست بصورت ایجکسی بفرستید . تست کنید