PDA

View Full Version : سوال: کنترل سایت

ahmadkavand
یک شنبه 21 مهر 1392, 11:04 صبح
با سلام خدمت همه اساتید
من یه سوال کلی داشتم.ممنون میشم خوب منو راهنمایی کنید

من نمی دونم با جمولا کار کردید یا نه.چون می خوام یه چیری از اونجا بگم و بتونم اونو پیاده کنم

من می خوام توی php صفحه داشته باشم تا با استفاده از اون همه مطالبم رو(هر چیزی که باشه) کنترل کنم.یعنی اگه فلان مطلب رو انتخاب کردم و اعمال تغییرات رو زدم ، اون مطلب بره توی مثلا موقعیت 1 سایتم
مثلا اگه مطلب آموزش php رو انتخاب کردم و اعمال تغییرات زدم، اون مطلب بره توی موقعیت سمت راست صفحه سایت یا پایین صفحه یا .....
نمی دونم منظورمو رسوندم یا نه.اگه نه تا بهتر و بیشتر بگم

ممنون از همه

ahmadkavand
یک شنبه 21 مهر 1392, 23:16 عصر
دوستان همچنان منتظر جوابتون هستم

mehcosoft
یک شنبه 21 مهر 1392, 23:49 عصر
دوستان همچنان منتظر جوابتون هستم
دوست عزیز سلام
خسته نباشی عزیزم
درست منظورتو متوجه نشدم
یعنی میخوای بعد از اینکه مطلبیو تغییر دادی اونو اول نشون بدی بعد سایر مطالب(یعنی انگار مطلب جدیدی اضافه کردی و اول نشون داده میشه) یا میخوای موقعیت متنتو بتونی تغییر بدی؟

nsco_nsco
دوشنبه 22 مهر 1392, 01:49 صبح
سلام من فکر می کنم منظورتون این هست که چطوری اطلاعات را بگیرید
شما باید ببینید کدوم جدول از پایگاه دادتون مال درج مطلب هست و با اضاف کردن فیلد به اونها مثلا بگید اونهایی که فیلد فلانشون 1 بود تو قسمت یک نشان داه بشود و این چیزها شما باید دستورا اس کیو ال را یاد بگیرید بهترین راه جستجو در این تالار است موفق باشید.

ahmadkavand
دوشنبه 22 مهر 1392, 10:39 صبح
تشکر از همه دوستان
فکر کنم کاربر nsco منظور منو فهمیده
پس باید همه مطالبم رو روی دیتابیس ذخیره کنم.با دستورات sql کار کردم

حالا می خوام بدونم چطور یه مطلب رو بزارم توی یه موقعیت از سایتم.مشگل من بیشتر اینه

ممنون از همه

nsco_nsco
دوشنبه 22 مهر 1392, 22:37 عصر
سلام شما باید جدا جدا اون هایی رو که می خوایید از پایگاه داده بخونید و بعد هر کدوم از این گروها را خروجیشون رو در متغییر ذخیره کنید و هر جا خواستید اون متغییر را چاپ کنید این توضیحش بود موفق باشید.