PDA

View Full Version : سوال: نحوه افزودن متن به fckeditor سایت ها با کدنویسی را توضیح دهید

sajadzare
یک شنبه 21 مهر 1392, 14:54 عصر
سلام. من میخوام با inspect element ها توی ادیتور معروف fck editor متن خاصی رو اضافه کنم با کد نویسی webbroser getElementById و ازینجور کدها

ولی هر کار میکنم نمی تونم قسمتی که متن تایپ میشه رو select کنم و متن بهش اضافه کنم چون خاصیت تکست نداره . طبق تحقیقاتی که توی سایتهای خارجی کردم باید با جاوا اسکریپت یه خاصیت براش تعریف کرد و از طریق اون خاصیت ادیتور رو پیدا کرد و متن بهش داد. من این کدها رو اجرا میکنم و در زمان اجرای اسکریپت ارور میده . مثل اینکه کدی که به اجرا کننده اسکریپت میفرستم مشکل داره !!! لطفا بگید این راه حل درسته یا راه حل بهتری هم هست. لطفا کمک کنید

Frame frame = ie.Frame(Find.ById("ctl00_HeaderMain_txtSafetyNetD escription___Frame")) ;
Frame ChildFrame = frame.Frame(Find.BySrc("javascript<b></b>:void(0)")) ;
Para para = ChildFrame.Para(Find.ByIndex(0));
para.SetAttributeValue("id", "fckpara");

string fckvalue = "Myfckeditor text";
string js = " "; js = js + " document.getElementById('fckpara').innerHTML = '" + fckvalue + "' ;";
ChildFrame.RunScript(js);

sajadzare
پنج شنبه 25 مهر 1392, 20:42 عصر
دوستان برنامه نویس . ادیتوری که من میخوام داخلش متن دلخواهمو ارسال کنم دقیقا مشابه ادیتور پایین همین سایت برنامه نویس هست که مخصوص پاسخ فوری هست. و المنت هاش هم مشابه همینه فقط این یه iframe داره مال من دو تا... به هر حال لطفا سعی کنید توسط webbrowser متنی رو داخل این ادیتور ارسال کنید. هر کس این کار رو بکنه کمک بزرگی به ادامه پروژه من کرده... ممنون اگه جواب بدین

sajadzare
یک شنبه 28 مهر 1392, 19:48 عصر
سلام . بالاخره مشکل حل شد. کدهای بالا درست بود فقط childframe نیاز نبود چون فقط یک فریم داشتم و موقع اجرای اسکریپت childframe رو تشخیص نمیداد و ارور میداد

Frame frame = ie.Frame(Find.ById("ctl00_HeaderMain_txtSafetyNetD escription___Frame")) ;

Para para = frame.Para(Find.ByIndex(0));
para.SetAttributeValue("id", "fckpara");

string fckvalue = "Myfckeditor text";
string js = " "; js = js + " document.getElementById('fckpara').innerHTML = '" + fckvalue + "' ;";
Frame.RunScript(js);