PDA

View Full Version : zip کردن exeوی بی

harry potter
چهارشنبه 16 فروردین 1385, 21:54 عصر
من برنامه ام رو exe کردم ولی حجمش زیاد شد میشه راهی بگید که بتونم اون رو zip کنم و
حجم exeکمتر شه
ممنون

sohrab o
چهارشنبه 16 فروردین 1385, 23:19 عصر
ببین احتما در برنامت از عکس زیاد استفاده کردی باید از عکس کمتر استفاده کنی
یا اونا رو جدا ذخیره کنی توی برنامه فراخوانی کنی

ehsan_ansaripoor
پنج شنبه 17 فروردین 1385, 00:14 صبح
دوست عزیز یه نگاهی به این نرم افزار بنداز یکی از کارهاش همینه:

http://www.barnamenevis.org/forum/attachment.php?attachmentid=2192&d=1138846202

Payman62
پنج شنبه 17 فروردین 1385, 01:08 صبح
جناب آریان پور اگه اشتباه نکنم همون پکر هست که من در این تاپیک http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=27850&page=2&highlight=molebox آپ کرده بودم. 2 تا سوال از شما دارم. اول اینکه ازش راضی هستید؟ دوم اینکه میشه به جای Setup maker ازش استفاده کرد؟

ehsan_ansaripoor
پنج شنبه 17 فروردین 1385, 17:08 عصر
جناب آریان پور اگه اشتباه نکنم همون پکر هست که من در این تاپیک http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=27850&page=2&highlight=molebox آپ کرده بودم. 2 تا سوال از شما دارم. اول اینکه ازش راضی هستید؟ دوم اینکه میشه به جای Setup maker ازش استفاده کرد؟

پیمان عزیز بنده خودم را مدیون شما می دونم و امیدوارم یک روزی بتونم جبران کنم. نرم افزارش فوق العادست و دوم اینکه این نرم افزار طوریه که دیگه احتیاج به نرم افزارهای Setup ساز هم نیست.(مگر در نرم افزارهای بانکهای اطلاعاتی)

بنده هم دوست کوچک شما انصاریپور هستم.

ندا محمدی
پنج شنبه 17 فروردین 1385, 18:07 عصر
جناب آقای پیمان تشکر از نرم افزاری که معرفی کردید:تشویق:

harry potter
پنج شنبه 17 فروردین 1385, 19:03 عصر
ولی من نصب کردم از من یه register و سریال میخواد
میشه اونها رو بهم بگید

Payman62
پنج شنبه 17 فروردین 1385, 20:59 عصر
پیمان عزیز بنده خودم را مدیون شما می دونم و امیدوارم یک روزی بتونم جبران کنم. نرم افزارش فوق العادست و دوم اینکه این نرم افزار طوریه که دیگه احتیاج به نرم افزارهای Setup ساز هم نیست.(مگر در نرم افزارهای بانکهای اطلاعاتی)
بنده هم دوست کوچک شما انصاریپور هستم.
خواهش میکنم. خوشحالم که تونستم کمکی به شما بکنم. کمک من در مقابل مطالبی که از شما یاد میگیرم هیچه.
این جور که شما از نرم افزار تعریف میکنید خیلی خوب شد که من فورا بعد از آمدن ورژن جدید این برنامه دانلودش کردم. چون بعد از آمدن این ورژن کرکش هم آمد ولی بعد یه مدت همون ورژن رو در سایتشون قرار دادن ولی دیگه کرک نمیشد. کرک جدید هم براش نیومد و من چون همون اوایل آمدن این ورژن دانلودش کرده بودم قابل کرک بود و همراه با کرکش در سایت آپ کردم.
راستی بازم از بابت اسم معذرت میخوام. بار دومه که اسم شما رو اشتباه تایپ میکنم. شما هم استاد مایی نه ....

جناب آقای پیمان تشکر از نرم افزاری که معرفی کردی
خواهش میکنم.
هری پاتر کرکش همراهشه.

vb341
جمعه 18 فروردین 1385, 01:58 صبح
میشه در مورد این برنامه molebox توضیح بدین که چه کارهائی میکنه ؟

harry potter
جمعه 18 فروردین 1385, 08:11 صبح
دوستان میشه خواهش کنم که بگید چطوری این کرک رو به کار بگیرم
چون من اصلا از این کارها سر در نمی یارم
لطفلا بگید که کرکش کجاست

ehsan_ansaripoor
جمعه 18 فروردین 1385, 12:42 عصر
با اجازه پیمان عزیز

میشه در مورد این برنامه molebox توضیح بدین که چه کارهائی میکنه ؟

دوست عزیز نرم افزار molebox نرم افزاری است که برنامه شما را یک تکه می کند در واقع شما برنامه ای که با VB می نویسید احتیاج به یکسری DLL دارد که شما می تونید فایل EXE و فایلهای DLLی که برنامه تون احتیاج دارد را در یک فایل EXE قرار بدید و همه اونهای را تبدیل به یک فایل اجرایی کنید

دوستان میشه خواهش کنم که بگید چطوری این کرک رو به کار بگیرم
چون من اصلا از این کارها سر در نمی یارم
لطفلا بگید که کرکش کجاست

دوست عزیز طریقه کرک کردن این نرم افزار به صورت Punch است به اینصورت که شما باید آدرس فایل EXE برنامه را بدید و اون را ریجستر کنید که با کپی کردن کرک داخل شاخه مورد نظر و اجرای آن اون ریجستر میشه.

راستی بازم از بابت اسم معذرت میخوام. بار دومه که اسم شما رو اشتباه تایپ میکنم. شما هم استاد مایی نه ....

دوست عزیز خواهش می کنم و بنده دوست کوچک شما هستم.

Payman62
جمعه 18 فروردین 1385, 14:34 عصر
در تکمیل صحبت های جناب انصاری پور . molebox حجم برنامه شما رو هم کاهش میده و همچنین تا حدی جلوی کرک شدن برنامه شما هم گرفته میشه.

harry potter
جمعه 18 فروردین 1385, 16:35 عصر
میشه یه ذره ابتدایی تر بگید
پس سریال اون که میخواد چی میشه

Payman62
جمعه 18 فروردین 1385, 17:54 عصر
شما اول MoleBoxPro 2.57.2164.exe رو اجرا کن تا mole نصب شه. بعد صفحه ای که باز میشه و سریال میخواد رو ببند. بعد فایل Patch.exe رو اجرا کن. بعد به روی Apply Patch کلیک کن. بعد پیغام میده که فایل رو پیدا نمیکنم. بعد شما yes رو بزن. بعد در صفحه Browse که باز میشه به این آدرس برو C:\Program Files\MoleBoxPro (یا هر جایی که mole رو نصب کردی). بعد فایل mbox2w.exe رو Open کن. بعد پیغام میده Patch successful. بعد میتونی بدون محدودیت از برنامه استفاده کنی.

riyahiyan
یک شنبه 20 فروردین 1385, 00:04 صبح
فوق العاده بود دست همگی درد نکنه.