PDA

View Full Version : برای شروع: معرفی یک کتاب خوب...

مهدی کرامتی
شنبه 29 آذر 1382, 13:01 عصر
برای شروع فعالیت این بخش، یک کتاب (که البته مانند بقیه کتب معرفی شده بصورت E-Book در CD های برنامه نویس منتشر خواهد شد) معرفی میشود.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آن بر روی تصویر کلیک کنید:

<div align=center dir=ltr>
.NET Security and Cryptography

http://images.amazon.com/images/P/013100851X.01._PE40_PIdp-schmoo2,TopRight,7,-26_SCMZZZZZZZ_.jpg (http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/013100851X/)
</div>

JavanSoft
شنبه 29 آذر 1382, 13:45 عصر
ممنون

Vahid_Nasiri
شنبه 29 آذر 1382, 19:40 عصر
آخ! آخ! من شدیدا به این کتاب نیاز دارم! لطفا حتما انتشار سی دی را به بنده اطلاع دهید :oops:

SSP_Software_team
پنج شنبه 04 دی 1382, 01:00 صبح
:shock: :shock:

faramarz_s
شنبه 13 دی 1382, 22:34 عصر
آقا به شدت به این کتاب نیاز دارم سی دی را چگونه باید تهیه کنم؟

مهدی کرامتی
شنبه 13 دی 1382, 22:46 عصر
فردا صبح انشاءا... لیست محتویات CD ها بهمراه جزئیات و نحوه تهیه بر روی سایت قرار داده خواهد شد.

کم حوصله
دوشنبه 15 دی 1382, 00:14 صبح
فردا صبح انشاءا... لیست محتویات CD ها بهمراه جزئیات و نحوه تهیه بر روی سایت قرار داده خواهد شد.

تاریخ: 13 دی 1382 - 23:16
آقا هنوز این فردا صبح نرسیده ؟؟؟ :wink: :mrgreen:

Vahid_Nasiri
چهارشنبه 24 دی 1382, 21:48 عصر
کتاب فوق از آدرس زیر هم قابل دانلود است :

http://content.443.ch/pub/_upload/contribute/

mhaeri
یک شنبه 26 بهمن 1382, 10:35 صبح
ادرس بالا password,username میخواد :متفکر:

Nima NT
شنبه 15 فروردین 1388, 23:10 عصر
میشه نحوه ثبت نام رو بفرمائید , مثل اینکه سایت از کار افتاده .

rezatati
یک شنبه 16 فروردین 1388, 15:08 عصر
آقا میشه بگین که چرا پاسخهای من از این تاپیک پاک می شه
آخه این که رسم جوانمردی نیست یعنی چه اگه دلیلی هم داره بگین تا ماهم بفهمیم
نکنه دانلود یک کتاب که اون هم رایگان از اینترنت به ضرر کسی هستش
پس چرا می ترسین یکی یک مطلب خوب بزاره تو سایت
این سایتی که من معرفی می کنم یه سایت تو په که تو همه فرو مهای سایتای دیگه هم معرفی کردم کسی نترسه بالاخره این سایتو همه می فهمن و دیگه نمی خواد پنهان کاری کنین

Mehdi Asgari
یک شنبه 16 فروردین 1388, 15:38 عصر
دوست عزیز مثل این که شما به اخطار مدیران گوش نمی کنید!
سه بار تا حالا پست هاتون رو گزارش دادم به مدیران سایت
این سایت حاوی کلی کتابه که کپی رایت دارن (و کار شما بر خلاف قوانین سایته)
آقای کشاورز دوبار نوشتن:

لینک Warez در سایت قرار ندید
ادامۀ این کار باعث جریمه (محرومیت ، اخراج و ...) خواهد شد

rezatati
یک شنبه 16 فروردین 1388, 23:44 عصر
خب اولا که بچه ها لینک خواسته بودن من گذاشته بودم

دوما مگه چه کسی تو ایران این کتاب رو از اینترنت خریداری کرده که ماهم دومیش باشیم

سوما همانطور که در اول تاپیک گفته شده که سی دی Ebook که شامل این کتاب هم هستش رو می خواهین پخش کنیم که قیمت این کتاب در سایت amazon به قیمت 37 دلار فروخته می شه اگه شما قانون کپی رایت رو رعایت کنین باید قیمت این سی دی بیشتر از 30 هزار تومان باشه!!!!!!!! که مسلما این طوری نیست پس فکر نکنم علت حذف پستهای من به خاطر قانون کپی رایت باشه در نتیجه قانونی که خودتون رعایت نمی کنین رو به دیگران تحمیل نکنین

البته در پایان این حرفها من خودم هم موافق این موضوع نیستم که دسترنج یک نفر به راحتی و بدون پرداخت هزینه در اختیار کسه دیگه ای قرار بگیره چون خود من هم یک برنامه نویس هستم ولی اولا تو کشور ما امکان خرید اینترنتی وجود نداره و دوما هم قیمت کتابهای خارجی خیلی گرون هستش و به خاطر این دو علت ما مجبوریم که اگه کتابی رو نیاز داشتیم از اینترنت به صورت رایگان تهیه کنیم

حالا من منتظر جواب شما هستم و می خوام بدونم که به چه علتی پستهای من پاک شده

Nima NT
دوشنبه 17 فروردین 1388, 00:15 صبح
دوست عزیز حرفهای شما کاملا" درسته و من هم قبول دارم ولی با حلوا حلوا کردن که دهن شیرین نمیشه , اگر میخوایم قانون کپی رایت رعایت بشه باید حداقل کاری که میتونیم رو انجام بدیم , تو سایت قانون به این شکل هست که لینک نرم افزاهای و ... غیر مجاز قرار ندن , درست ولی آیا مگه پیغام خصوصی رو از شما گرفتن , میتونی خیلی راحت با پیغام خصوصی به دوستانت اطلاع رسانی بکنی , من خودم کم نرم افزار این مدلی از دوستان و اساتید نگرفتم.
مخصوصا" که شما میفرمایید دوستان درخواست کردن و بنده لینک دادم که کارتون راحت تر هم هست , میتونستید اعلام کنید که هر کسی لینک میخواد بگه تا برای همتون یه جا ارسال کنم.
این طوری بهتر نیست ... ؟

vcldeveloper
دوشنبه 17 فروردین 1388, 00:33 صبح
اگر میخوایم قانون کپی رایت رعایت بشه باید حداقل کاری که میتونیم رو انجام بدیم
بحث رعایت قانون کپی رایت یک چیز هست، ولی ما دلیل اصلی ممنوعیت فعالیت وارز در سایت را قبلا چندین بار توضیح دادیم، و گفتیم که اینگونه لینک ها باعث میشند افرادی سایت را برای فعالیت وارز گزارش کنند، و سرویس دهنده سایت هم سایت را برای حذف لینک ها یا لغو قرارداد تحت فشار قرار دهد.

پس چرا می ترسین یکی یک مطلب خوب بزاره تو سایت
شما وقتی عضو سایت شدید، قوانین سایت به شما نشان داده شد یا نه؟! اگر مخالف قوانین سایت بودید، نباید در اینجا فعالیت می کردید! در قوانین سایت نوشته که فعالیت وارز ممنوع هست، و شما هم آن را موقع ثبت نام تایید کردید. حالا هم باید پایبند به قوانین سایت باشید.

خواهشا این بحث تکراری بیش از این کش دار نشه، چون اون وقت مجبوریم این تاپیک را هم قفل کنیم.

rezatati
دوشنبه 17 فروردین 1388, 09:07 صبح
با سلام خدمت دوستان
اگه واقعا واسه سایت مشکل ایجاد میشه چشم من دیگه لینک وارز نمی زارم

و اگه دوستان کسی لینک این کتاب رو می خواد به من بگه تا واسش بفرستم