PDA

View Full Version : مشکل با web.config

amubehnam
دوشنبه 22 مهر 1392, 13:38 عصر
سلام دوستان من یه وب سایت درست کردم که روی کامپیوتر خودم درست کار میکنه ولی وقتی آپلودش میکنم دیگه کار نمیکنه.
یه بار آپلود کردم وتوی web.config قسمت connection string یه دستکاری کردم درست شد اما حالا هرکاری میکنم درست نمیشه ممنون میشم کمکم کنید

<add name="LocalSqlServer" connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\ASPNETdb.MDF;Integrated Security=True;User Instance=True" providerName="System.Data.SqlClient"/>
<add name="LocalSqlServer1" connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\ASPNETdb.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True" providerName="System.Data.SqlClient"/>

mohammad973
دوشنبه 22 مهر 1392, 14:17 عصر
دوست من ، تنظیمات ConnectionString رو دقیقا باید مطابق همون چیزی تنظیم کنید که مدیریت هاستتون بهتون گفته .
از جایی که هاست رو خریدید باید ایمیلی مبنی بر تنظیم ConnectionString دریافت کرده باشید .

amubehnam
دوشنبه 22 مهر 1392, 17:25 عصر
ممنون دوست عزیز ولی فقط به من اینو داده

Server=;Database=databaseName;Uid=userName;Passwor d=password;

aminireza65
دوشنبه 22 مهر 1392, 18:23 عصر
بعضی سایت پنلها مثل Plesk بعد از آپلود دیتابیس بهت کانکشن استرینگ رو میده و مشکلی نیست.
ولی بعضی ها نمیده و باید خودت بسازی که همون چیزیه که خودت تو پست 3 نوشتی و درسته.

اما اگر از همین استفاده میکنی و خطا داره،توجه کن که بعضی سایت پنل ها دو تا آدرس برای اتصال به پایگاه داده دارن.(مقدار مربوط به Server در کانکشن استرینگ)
یکی اتصال از طریق وبسایت که فقط در وبسایت آپلود شده کار میکنه.
و یکی اتصال از طریق از راه دور مثل SQL Management Stadio یا اجرا در لوکال هاست.
چک کن که از کدومشون داری استفاده میکنی؟

setareh2013
دوشنبه 22 مهر 1392, 20:59 عصر
سلام دوستان من یه وب سایت درست کردم که روی کامپیوتر خودم درست کار میکنه ولی وقتی آپلودش میکنم دیگه کار نمیکنه.
یه بار آپلود کردم وتوی web.config قسمت connection string یه دستکاری کردم درست شد اما حالا هرکاری میکنم درست نمیشه ممنون میشم کمکم کنید

<add name="LocalSqlServer" connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\ASPNETdb.MDF;Integrated Security=True;User Instance=True" providerName="System.Data.SqlClient"/>
<add name="LocalSqlServer1" connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\ASPNETdb.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True" providerName="System.Data.SqlClient"/>
از مدیر هاستتون بپرسید که اس کیو ال اکسپرس رو ساپورت می کنه یا نه . چون معمولا اس کیو ال سرور رو ساپورت می کنند و این رشته اتصال هم که به شما داده برای اتصال به اس کیو ال سرور 2008 یا ورژن های دیگش رو ی هاست هست .

setareh2013
دوشنبه 22 مهر 1392, 21:01 عصر
داخل این رشته که بهتون دادند
روی بعضی هاست ها باید server رو برابر دات یا . (نقطه) قرار بدهید . (server=.) و در بعضی هاست ها برابر با آدرس آی پی سایت رو باید قرار بدهید . که این رو باید از مدیر هاست بپرسید البته زمانی که اس کیو ال از نوع اکسپرس نباشه .

amubehnam
سه شنبه 23 مهر 1392, 11:21 صبح
بعضی سایت پنلها مثل Plesk بعد از آپلود دیتابیس بهت کانکشن استرینگ رو میده و مشکلی نیست.
ولی بعضی ها نمیده و باید خودت بسازی که همون چیزیه که خودت تو پست 3 نوشتی و درسته.

اما اگر از همین استفاده میکنی و خطا داره،توجه کن که بعضی سایت پنل ها دو تا آدرس برای اتصال به پایگاه داده دارن.(مقدار مربوط به Server در کانکشن استرینگ)
یکی اتصال از طریق وبسایت که فقط در وبسایت آپلود شده کار میکنه.
و یکی اتصال از طریق از راه دور مثل SQL Management Stadio یا اجرا در لوکال هاست.
چک کن که از کدومشون داری استفاده میکنی؟

با تشکر از شما

من database رو ازش bakup گرفتم وتوی panelسایت restoreکردم