PDA

View Full Version : سوال: کسی میدونه اسکریپت این سایت چییه؟ (adf.ly ایرانی)

mokhtarabadi
دوشنبه 22 مهر 1392, 18:14 عصر
سلام ، دوستان و اساتید محترم امروز یه سایت دیدم که شبه به adfly بود البته ایرانی ، حالا منم میخوام مثل این سایت بزنم ، از اساتید بزرگوار خواهش دارم اگر میدونید اسکریپت این سایت جیه ، بگید.
اینم ادرسش wapfa.ir

MMSHFE
دوشنبه 22 مهر 1392, 18:58 عصر
اسکریپت کوتاه کردن لینک که کار خاصی نداره ولی خودمونیم عجب ترجمه درب و داغونی داشت. تا حالا ندیده بودم جایی، Copyright رو «رونوشت راست» ترجمه کنه! مشخصه همینجوری با برنامه های رایگان مثل Google Translate و امثال اون، یه چیزی سر هم کردن.

nsco_nsco
سه شنبه 23 مهر 1392, 04:30 صبح
سلام ایا واقعا صاحب این سایت فارسی زبان هست ؟ ادم این سایت رو می بینه فکر می کند کشورهای اطراف اون رو نوشتن از مدل جمله بندی در ضمن کوتاهکردن لینک این طوری هست دوست من یک پایگاه داده می سازی و ادرس رو که می خوای در یک فیلد جدول که می خوای کوتاه کنی بعد به صورت رندوم یک لینک می سازی و در فیلد دوم بعد هم یک صفحه که ارتباط با پایگاه داده داشته باشه کسی ادرس تو رو می زنه پایگاه داده میره ببینه کدوم مساوی با این که نوشتی هست برابر بود ریدایرکت می کنه به اون ادرس همین دوست من امکانات دیگه هم می تونی بزاری البته این رو بگم رایگان بگذاری بهتره تا داری پنل عضویت چون این دوره کسی برای یک لینک کوتاه کردن حوصله عضو شدن ندارد موفق باشی دوست من .

AliRezaPro
سه شنبه 23 مهر 1392, 09:03 صبح
سایت هست یک سرویس کوتاه کننده لینک. شما میتوانید به دست آورید پول با هر آدرسی که کوتاه میکنید به صورت انلاین
کاملا مشخصه که با برنامه هایی نظیر ترنسلیت گوگل ترجمه شده

mokhtarabadi
پنج شنبه 25 مهر 1392, 10:29 صبح
آره ترجمش در و داغونه!