PDA

View Full Version : نحوه ذخیره صفحه html در پایگاه داده sqlite و نمایش آن در webview

niloo90
دوشنبه 22 مهر 1392, 22:39 عصر
سلام. من یک صفحه html ساختم و میخوام اون رو در webview نمایش بدم. اگه فایل رو در فولدر assets برنامه ذخیره کنم، با دستور زیر میتونم اون رو در webview نمایش بدم:

;(web=(WebView) findViewById(R.id.webView1

;(()web.setWebViewClient(new HelloWebViewClient
;(web.getSettings().setJavaScriptEnabled(true
;("web.loadUrl("file:///android_asset/myhtml.htm

ولی میخوام این صفحه html رو در پایگاه داده sqlite ذخیره کنم. تو بعضی وبسایتا گفتن که میشه این صفحات رو به صورت متنی ذخیره کرد و بعد اونها رو از پایگاه داده خوند و در webview نمایش داد. میشه راهنمایی کنید چطور میشه صفحه html رو از پایگاه داده بازیابی کرد و با چه دستوری میشه اون رو در webview نمایش داد؟

rubiks.kde
سه شنبه 23 مهر 1392, 00:36 صبح
فایل html رو به صورت متنی بخونید و توی پایگاه داده ذخیره کنید بعد با استفاده از دو تابع زیر میتونید فایل html رو در قالب متن به وب ویو بدید.

loadData(String data, String mimeType, String encoding)
loadDataWithBaseURL(String baseUrl, String data, String mimeType, String encoding, String historyUrl)

niloo90
سه شنبه 23 مهر 1392, 11:29 صبح
ممنون از راهنماییتون. مشکل حل شد.

masoud_64
شنبه 05 بهمن 1392, 00:32 صبح
ممنون از راهنماییتون. مشکل حل شد.
اگه مشکلت حل شد میشه منم راهنمایی کنی منم دقیقا همین مشکلو دارم
فایل html رو ریختم تو دیتابیسم ولی فراخوانی نمیشه که تو webview نمایشش بده
میشه لطف کنی کد کاملشو برام بفرستی؟

masoud_64
شنبه 05 بهمن 1392, 00:34 صبح
فایل html رو به صورت متنی بخونید و توی پایگاه داده ذخیره کنید بعد با استفاده از دو تابع زیر میتونید فایل html رو در قالب متن به وب ویو بدید.

loadData(String data, String mimeType, String encoding)
loadDataWithBaseURL(String baseUrl, String data, String mimeType, String encoding, String historyUrl)
میشه منم راهنمایی کنی منم دقیقا همین مشکلو دارم
فایل html رو ریختم تو دیتابیسم ولی فراخوانی نمیشه که تو webview نمایشش بده
میشه لطف کنی کد کاملشو برام بفرستی؟
و واسه کدها توضیح بدید
وبگید ذخیره به صورت متنی منظورتون چیه؟
ممنون میشم

kavous_kiani
دوشنبه 28 بهمن 1392, 14:31 عصر
این موضوع یک موضوع مهم و پر کاربردی است. دوستان لطف کنند با نوشتن کد، یا معرفی مقاله کمک کنند.

ممنون