PDA

View Full Version : حرفه ای: چطور بعد از SELECT ردیف های انتخاب شده را قفل کنم!

aszasz
پنج شنبه 25 مهر 1392, 01:43 صبح
چطور میتونم بعد از اجرای دستور SELECT اون ردیف هایی از جدول که انتخاب شدند قفل کنم که تا وقتی خودم دستور آزاد شدنشون رو ندادم دیگه SELECT نشن.
ببینید می خوام فوری بعد از select قفل بشه بنابراین فکر نمیکنم مشکلم با اضافه کردن یک ستون به جدول و 0 و 1 کردنش مشکلم حل بشه.
لطفا راهنماییم کنید

MMSHFE
پنج شنبه 25 مهر 1392, 08:25 صبح
مشکل با همون روش حل میشه ولی اینکه میخواین فوری باشه، باید از AJAX استفاده کنید تا به محض کلیک کردن روی CheckBox مربوطه، یک درخواست به سرور بفرسته و فیلد مربوط به قفل رو تغییر بده.

aszasz
پنج شنبه 25 مهر 1392, 08:41 صبح
مشکل با همون روش حل میشه ولی اینکه میخواین فوری باشه، باید از AJAX استفاده کنید تا به محض کلیک کردن روی CheckBox مربوطه، یک درخواست به سرور بفرسته و فیلد مربوط به قفل رو تغییر بده.
من چک باکس راستش نمیدونم چیه چون زیاد حرفه ای نیستم ! الان توی SELECT دستوری نیست که به محض انتخاب ردیفش بیاد همون ستون 0-1 رو عوض کنه. ضمنا این SELECT من میاد مثلا بین 13000 ردیف در هر بار اجرا 10-15 ردیف رو انتخاب میکنه علت اینکه می خوام فوری انجام بشه اینه که در هین گشتن توی 13000 تا باز یک کاربر دیگه صفحه رو باز کرده و SELECT اجرا میشه و 2-3 ستون بینشون مشترک میشه که باگ ایجاد میکنه

afshin9032
شنبه 04 آبان 1392, 01:21 صبح
درباره خاصیت locking توی جداول innodb یک جستجویی بکن ، شاید همچین کاری رو انجام بده .