PDA

View Full Version : ویروسی که بعد از ریختن برنامه ها شروع به کار می کند

yasmohamadi
پنج شنبه 25 مهر 1392, 08:46 صبح
سلام
کامپیوتر من یه ویروس گرفته که وقتی ویندوز رو هم عوض می کند بعد از اینکه چند تا برنامه کاربردی به ویندوز اضافه می کنم شروع به کار می کنه و چراغ کار کرد هارد تمام وقت روشن می مونه و هنگ می کنه .
ایا شما را ه حل رو می دونید انتی ویروس ماکروسافت ریختم جواب نداده

yasmohamadi
پنج شنبه 25 مهر 1392, 08:59 صبح
فردی جواب من رو نمی دونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

payam200525
دوشنبه 25 آذر 1392, 17:53 عصر
سلام از combofix استفاده کن..... توی اینترنت سرچ کن پیدا میکنی

sr2m72
دوشنبه 25 آذر 1392, 20:55 عصر
سلام
کامپیوتر من یه ویروس گرفته که وقتی ویندوز رو هم عوض می کند بعد از اینکه چند تا برنامه کاربردی به ویندوز اضافه می کنم شروع به کار می کنه و چراغ کار کرد هارد تمام وقت روشن می مونه و هنگ می کنه .

سلام
شما بلافاصله بعد از نصب ویندوز و قبل از نصب هر برنامه کاربردی بهتره آنتی ویروس نصب کنی.
نظر من استفاده از آنتی ویروس کاسپراسکای و یا نود 32 هستش.

موفق باشید//

VOID200
دوشنبه 25 آذر 1392, 23:36 عصر
سلام

دلایل زیادی می تونه داشته باشه.
یا درایوهای دیگت آلوده ان .و شما به خیال عوض کردن ویندوز فکر می کنید دیگه ویروس ها از بین رفته ان !!!
فرمت درایوی که سیستم عامل رو روش نصب کردی اگه تغییر داده باشی می تونه بر سرعت سیستمت تاثیر داشته باشه.
یا از کجا معلوم مقصر اصلی اون برنامه های کاربردی نباشن ؟ اون برنامه ها رو ببر روی یه سیستم دیگه چک کن بینم آنتی ویروس بهشون گیر میده یا نه.
راه حل
یا به قول دوستمون قبل نصب برنامه کاربردی آنتی ویروس رو نصب کن یا از اطلاعاتت بکاپ بگیر و بعد هاردت رو از بن فرمت و از نو پارتیشن بندی کن.