PDA

View Full Version : سوال: کنترل پنلی برای تغییر ساختار سایت

Pis7Aller
شنبه 27 مهر 1392, 02:49 صبح
من قصد دارم یک کنترل پنل مدیریتی برای یک سایت درست کنم . قراره بشه از طریق این کنترل پنل ساختاره کلی خود سایت رو تغیر داد و ذخیره کرد (HTML اش رو منظورمه) . نمی خوام از پایگاه داده استفاده کنم . سوال من اینه که آیا asp این قابلیت رو داره که یک client بتونه html سایت رو تغییر بده (آیا قابلیت این وجو داره که بشه محتویات bin تغییر کنه ) ؟؟؟

Pis7Aller
شنبه 27 مهر 1392, 19:36 عصر
هیچکس نبود کمک کنه ؟

anvar
شنبه 27 مهر 1392, 21:03 عصر
سوالت برای من نامفهوم بود میشه بصورت مثال ذکر کنی که دقیقا دنبال چی هستی؟

Pis7Aller
شنبه 27 مهر 1392, 22:11 عصر
سوالت برای من نامفهوم بود میشه بصورت مثال ذکر کنی که دقیقا دنبال چی هستی؟
هزار مرتبه خدا رو شکر که بالاخره یکی یه چیزی گفت ......... حتما داداش ...... یک سایتی یک پنل مدیریتی می خواد که مثلا تو یک صفحش که 4 تا بخش داره یه روزی بتونه از طریق اون پنل یک بخش دیگه اضافه کنه یا کم کنه . یهنی به فرض مثال بتونه یه div اضافه کنه یا ....... شدنیه ؟ تونستم منظورم رو برسونم ؟

anvar
شنبه 27 مهر 1392, 23:40 عصر
اگر کل سیستم بصورت ماژولار نوشته بشه میشه افزونه های مختلف رو اضافه یا حذف کرد اما در حالت معمولی کنترلش چندان ساده نیست و شاید هم براحتی امکان پذیر نباشه.

پروژه زیر (http://blogengine.codeplex.com/releases/view/105425) شاید بتونه ایده کلی اینجور سیستم ها رو معرفی کنه -

Pis7Aller
جمعه 03 آبان 1392, 10:39 صبح
ممنونم یک دنیا .... اما یه راه دیگه ای هم که تازه یافتم استفاده از xml و ajax ........ از اون جایی که خوندن از xml اون کندی connect شدن به دیتابیس رو نداره با ajax میشه راحت تر این تغیرات رو از روی یک فایل xml خوند و اعمال کرد اما بازم ممنون خیلی.