PDA

View Full Version : تعداد دفعات دانلود

rational unified process
شنبه 27 مهر 1392, 12:31 عصر
سلام
برای اینکه متوجه بشم که یک فایل چند بار دانلود شده باید چکار کنم؟

112018

Mag-Mag
شنبه 27 مهر 1392, 12:43 عصر
سلام
یک فیلد توی دیتا بیس بگیر بعنوان counter
حالا هر دفعه که روی لینک دانلود کلیک مشه
یک بار هم اون فیلد رو اضافه کن (باید یک بار صفحه ات رفرش بشه واسه همین که جلوی این رفرش شدن بیخودی رو بگیری بهتره به صورت Ajax این عملیات اضافه کردن counter رو انجام بدی)

rational unified process
یک شنبه 28 مهر 1392, 12:59 عصر
سلام
دقیق تر بگو.کدهاشم بذار.
ببینید،من یه UserControl دارم که توش یه دونه GridView دارم.حالا دقیق بگید چکار کنم و الا خودم منطق و الگوریتمشو میدونم

112060

i.RB92
یک شنبه 28 مهر 1392, 13:20 عصر
سلام
دقیق تر بگو.کدهاشم بذار.
ببینید،من یه UserControl دارم که توش یه دونه GridView دارم.حالا دقیق بگید چکار کنم و الا خودم منطق و الگوریتمشو میدونم

یه جوری صحبت میکنی که انگار طلبی چیزی از این سایت داری، پست شماره 2 خیلی هم واضح بود. پیدا کردن کدش و پیاده سازیش دیگه دست خودتو میبوسه.

Mag-Mag
یک شنبه 28 مهر 1392, 13:41 عصر
ببین rational unified process اول از همه ببین می تونی توی گریدت یک لینک بذاری که وقتی روش کلیک شد یک تابع جاوا اسکریپتی رو صدا بزنه؟
یا یک تابع سمت سرور رو؟
منظور از لینک هر چیزی هست مثلا یک دکمه یا یک تگ a

مثلا روی دکمه که کلیک شد (OnClick) رو صفحه کلمه "Talab Kar" رو چاپ کنه :خجالت:

حالا

وقنی روی اون مثلا دکمه کلیک شد ضمن دانلود فایل اون تابع سمت سرورت هم اجرا میشه و در اون مقدار counter رو یکی زیاد میکنی یعنی یک عملیات Update ساده

حالا می تونی همین کار رو به صورت ajax انجام بدی (البته اول معمولیشو بنویس بعد برو سراغ پیشرفته تر کردنش)

rational unified process
دوشنبه 29 مهر 1392, 11:34 صبح
یه جوری صحبت میکنی که انگار طلبی چیزی از این سایت داری، پست شماره 2 خیلی هم واضح بود. پیدا کردن کدش و پیاده سازیش دیگه دست خودتو میبوسه.

اولا شما حالت خوب نیست ،کجاش طلبکارانه بود ،تو به خودت شک داری
دوما اینجا برای همین چیزاست دیگه،برای مطرح کردن سوال و الا اگه قرار بود دست خودم رو ببوسم اینجا برای چیه پس

amir_monster1
دوشنبه 29 مهر 1392, 15:51 عصر
منظورش اینجا برای راهنمایی و تبادل نظره
نه اینکه کدهاشم بذار :قهقهه:

rational unified process
سه شنبه 30 مهر 1392, 10:48 صبح
:گیج:هر وقت گفتن خاک انداز خودتو جلو بنداز

i.RB92
سه شنبه 30 مهر 1392, 11:37 صبح
:گیج:هر وقت گفتن خاک انداز خودتو جلو بنداز
متاسفم برات که هنوز شعور استفاده از انجمن های اینچنینی رو پیدا نکردی، حتی بلد نیستی یه تشکر از اون بنده خدایی که راهنماییت کرد بکنی.

rational unified process
چهارشنبه 01 آبان 1392, 05:59 صبح
متاسفم برات که هنوز شعور استفاده از انجمن های اینچنینی رو پیدا نکردی، حتی بلد نیستی یه تشکر از اون بنده خدایی که راهنماییت کرد بکنی.

من هم ایم ساری:اشتباه:
تو که از همه بی شعورتری چون من اصلا طرف حسابم تو نبودی ولی دخالت بی مورد کردی.همینطور نیست؟
حالا خودت قضاوت کن کسی که اول گیر میده از شعور بی بهره است یا کسی که کار به کار کسی نداره؟!

i.RB92
چهارشنبه 01 آبان 1392, 08:35 صبح
من هم ایم ساری:اشتباه:
تو که از همه بی شعورتری چون من اصلا طرف حسابم تو نبودی ولی دخالت بی مورد کردی.همینطور نیست؟
حالا خودت قضاوت کن کسی که اول گیر میده از شعور بی بهره است یا کسی که کار به کار کسی نداره؟!
همین دیگه، انقد احمقی که نمیدونی اینجا مثله یه مکان عمومی میمونه، وقتی یه حرفی میزنی خطاب به همه اعضای اون جامعه زدی نه یه مخاطب خاص. درخواست کد آماده یعنی نقض قوانین انجمن، وقتی هم یکی قوانین یه جامعه رو نقض کنه هرکسی مسئوله که بهش تذکر بده پس دخالت من بی مورد نبوده.
پی نوشت: این حرفاتو میذارم به حساب بچگی و نفهمیت.

rational unified process
چهارشنبه 01 آبان 1392, 11:32 صبح
همین دیگه، انقد احمقی که نمیدونی اینجا مثله یه مکان عمومی میمونه، وقتی یه حرفی میزنی خطاب به همه اعضای اون جامعه زدی نه یه مخاطب خاص. درخواست کد آماده یعنی نقض قوانین انجمن، وقتی هم یکی قوانین یه جامعه رو نقض کنه هرکسی مسئوله که بهش تذکر بده پس دخالت من بی مورد نبوده.
پی نوشت: این حرفاتو میذارم به حساب بچگی و نفهمیت.

احمق توی بی شعوری که حرف زدن بلد نیستی .با گیر شروع کردی و با فحاشی داری تموم میکنی. از کوزه همان برون تراود که در اوست.تو که میگی اینجا عمومیه ،نمیگی احیانا فحاشی هات رو میبینن؟ها؟نفهم توی حماری که هنوز نگفتن خاک انداز خودتو جلو میندازی.تو مثل یه داروغه میمونی که فکر میکنی همه کاره اینجایی در حالیکه یه حمال عوضی هستی.

i.RB92
چهارشنبه 01 آبان 1392, 11:34 صبح
احمق توی بی شعوری که حرف زدن بلد نیستی .با گیر شروع کردی و با فحاشی داری تموم میکنی. از کوزه همان برون تراود که در اوست.تو که میگی اینجا عمومیه ،نمیگی احیانا فحاشی هات رو میبینن؟ها؟نفهم توی حماری که هنوز نگفتن خاک انداز خودتو جلو میندازی.تو مثل یه داروغه میمونی که فکر میکنی همه کاره اینجایی در حالیکه یه حمال عوضی هستی.
بهت پیشنهاد میکنم از آب یخ استفاده کنی.:بامزه:

rational unified process
چهارشنبه 01 آبان 1392, 11:51 صبح
تو با ناسزا شروع کردی ، من با ایه قران بحث رو جمع میکنم :

اعوذ بالله من شیطان الرجیم
و عباد الرحمن الذین یمشون علی الارض هونا و اذا خاطبهم الجاهلون قالوا سلاما

http://www.didebartar-print.com/images/200.jpg

Mag-Mag
چهارشنبه 01 آبان 1392, 12:07 عصر
rational unified process متاسفم برات همین

i.RB92
چهارشنبه 01 آبان 1392, 12:30 عصر
تو با ناسزا شروع کردی ، من با ایه قران بحث رو جمع میکنم :

اعوذ بالله من شیطان الرجیم
و عباد الرحمن الذین یمشون علی الارض هونا و اذا خاطبهم الجاهلون قالوا سلاما

همینم مونده یکی مثه تو بیاد اینجا آیه قرآن بذاره. اگه معنی اون چیزی که میخونی رو میفهمیدی مشکلاتت حل میشد. اما چه میشه کرد که این نفهمیت ریشه عمیقی داره و متاسفانه امثال تو هم توی جامعه کم نیست.

setareh2013
چهارشنبه 01 آبان 1392, 16:46 عصر
کاش یکی از مدیران این تالار میومد این تاپیک رو حذف می کرد .

Mohammad_dn
پنج شنبه 02 آبان 1392, 21:38 عصر
آقا بیخود اعصاب خودتونو خورد نکنین...جواب ابلهان خاموشیست......یکی اطلاع بده تا کلا تاپیک رو حذف کنن...البته باید گفت که این آقای مثلا محترم رو هم بلوک کنن...اینجا جای زدن حرف های چرتو پرت نیست....من نمیدونم آخه کسی که هنوز حرف زدن بلد نیست چرا میاد اینجا؟...ببخشد ببخشید اینجور آدما بیخود میکنن میان اینجا.....

daffy_duck376
شنبه 04 آبان 1392, 01:16 صبح
با اجازه دوستان تا‍‍‍‍‍‍‍‍‍\یک رو گزارش کردم انشاله با یه اخطار میفهمه که مسجد جای ... نیست

mortezagt
شنبه 04 آبان 1392, 01:37 صبح
ای ول دعوا
بزنید واسه همدیگه
یه لگد بزنش که پات از توی مانیتورش در بیاد و بخوره توی دماغش
دمتون گرم
گور بابای جان سینا ، اینها رو ببین
تاپیک به این مفیدی ندیدم (:

reza roozbeh
شنبه 04 آبان 1392, 13:22 عصر

احمق تر از خودت خودتی اگه بفکر باشی

Mohammad_dn
شنبه 04 آبان 1392, 18:07 عصر
بابا چه وعضشه؟؟؟؟ببندید تاپیک رو دیگه...اه