PDA

View Full Version : مبتدی: کمک در رفع اشکال درج عکس در دیتابیس با تکنولوژی LINQ

mohammad5593
شنبه 27 مهر 1392, 14:58 عصر
با سلام خدمت همه دوستان و اساتید محترم
بنده به کمک یکی از دوستان همین سایت موفق به درج عکس در دیتابیس با تکنولوژی LINQ شدم اما یه کم که پروژه را خواستم گسترش بدم خطاهایی رخ داد که بنده بدلیل مبتدی بودن قادر به رفع اشکال آن نیستم.

لذا تقاضای کمک دارم.
لطفا منت گذاشته پروژه را دانلود کنید و ایرادات را برطرف بفرمائید.:تشویق: خیلی به این برنامه نیاز دارم . ادامه حیات شغلیم بهش وابسته شده:اشتباه:

ایرادات:

همه اطلاعات را در جدول درج میکنه به عکس که میرسه:گیج: هنگ میکنه
اولین رکورد انتخابی از دیتاگریدویو حذف می کنه به دومی گیر میده
هنگام لود برنامه هم که ارر میده

لطفا دوستان درصورت دانلود کردن برنامه یه دست هم به قیافه اش بکشید:بامزه:

mam_65
شنبه 27 مهر 1392, 15:43 عصر
بنده به کمک یکی از دوستان همین سایت موفق به درج عکس در دیتابیس با تکنولوژی LINQ شدم اما یه کم که پروژه را خواستم گسترش بدم خطاهایی رخ داد که بنده بدلیل مبتدی بودن قادر به رفع اشکال آن نیستم.

لذا تقاضای کمک دارم.
لطفا منت گذاشته پروژه را دانلود کنید و ایرادات را برطرف بفرمائید.:تشویق: خیلی به این برنامه نیاز دارم . ادامه حیات شغلیم بهش وابسته شده:اشتباه:

ایرادات:

همه اطلاعات را در جدول درج میکنه به عکس که میرسه:گیج: هنگ میکنه
اولین رکورد انتخابی از دیتاگریدویو حذف می کنه به دومی گیر میده
هنگام لود برنامه هم که ارر میده

لطفا دوستان درصورت دانلود کردن برنامه یه دست هم به قیافه اش بکشید:بامزه:

دوست عزیز
این برنامه که به عنوان مثال نوشتم رو نگاه کن حتما مشکلتو میتونی حل کنی منتظر نباش کسی واست برنامتو آماده کنه
112031

khokhan
شنبه 27 مهر 1392, 16:52 عصر

لذا تقاضای کمک دارم.

همچی سوزناک نوشتی دلم کباب شد :لبخند:
کدها بهینه و اشکالات برطرف گردید فایل دیتابیس هم که دارید خودتون اضافه کنین و راش بندازین و اگه نشد بگین:لبخند::چشمک:

mohammad5593
شنبه 27 مهر 1392, 16:57 عصر
دوست عزیز
این برنامه که به عنوان مثال نوشتم رو نگاه کن حتما مشکلتو میتونی حل کنی منتظر نباش کسی واست برنامتو آماده کنه
112031
ممنونم بابت پروژه . خیلی حال کردم
اما نکته که وجود داره شما sql انجام دادید اما بنده از LINQ استفاده کردم که ارر داد.
لطفا اگه امکان داره پروژه این حقیر را هم ملاحظه فرموده و تعمیر بفرمائید:خجالت:

mohammad5593
شنبه 27 مهر 1392, 17:05 عصر
همچی سوزناک نوشتی دلم کباب شد :لبخند:
کدها بهینه و اشکالات برطرف گردید فایل دیتابیس هم که دارید خودتون اضافه کنین و راش بندازین و اگه نشد بگین:لبخند::چشمک:
:لبخند::کف::گیج: ممنوووووووونم کار را باید به کاردان سپرد:تشویق::تشویق:

حالا چش بود؟:متفکر: من که چیز خاصی را دستکاری نکردم؟‍!!

mohammad5593
دوشنبه 29 مهر 1392, 22:55 عصر
برنامه شما به حمدالله بسیار عالی داره کار میکنه .
فقط اگه امکان داره توی فرم 3 (که با دکمه اسلاید در بالای فرم1 اجرا میشه) امکاناتی مثل Image preview ویندوز درج بفرمائید.
منظورم من این است امکاناتی مثل zoom کردن Move و... را اضافه کنید. یعنی کاربر بتونه قسمت خاصی از تصویر را زوم کرده، تصویر را با موس چپ و راست ببرد و براحتی تصویر را مطالعه کند

لطفا راهنمایی بفرمائید. اینم لینک تغییرات برنامه

http://mohammad5593.persiangig.com/document/linq%20pic%20dgv_me.rar/download

khokhan
سه شنبه 30 مهر 1392, 00:09 صبح
برنامه شما به حمدالله بسیار عالی داره کار میکنه .
فقط اگه امکان داره توی فرم 3 (که با دکمه اسلاید در بالای فرم1 اجرا میشه) امکاناتی مثل Image preview ویندوز درج بفرمائید.
منظورم من این است امکاناتی مثل zoom کردن Move و... را اضافه کنید. یعنی کاربر بتونه قسمت خاصی از تصویر را زوم کرده، تصویر را با موس چپ و راست ببرد و براحتی تصویر را مطالعه کند

لطفا راهنمایی بفرمائید. اینم لینک تغییرات برنامه

http://mohammad5593.persiangig.com/document/linq%20pic%20dgv_me.rar/download

.................................................. .............................:لبخند:

امکان پیمایش تصاویر با دکمه (بعدی و قبلی ) و بزگنمایی و کوچک نمایی باEF

قبل از اجرا یه کپی از فایل دیتابیس در پوشه debug قرار دهید :لبخند::لبخند::لبخند:

mohammad5593
سه شنبه 30 مهر 1392, 06:10 صبح
دوست عزیز به کمک شما و دیگر دوستان یک سری تغییرات در برنامه انجام دادم اما هنوز ایراداتی از این قبیل داره.

در کادر جستجویی که در قسمت منو قرار دادم فقط ستون نام را جستجو می کند درصورتی که باید کل جدول را جستجو کند
برای ویرایش یک سطر همه اطلاعات را نشان می دهد به جز عکس:متفکر:
در فرم چهار عکس ثابت است ولی می خواهم عکس سطری که انتخاب می شود را بیاورد:ناراحت:
جدولی اضافه کرده ام که به جدول اصلی ارتباط دارد و باید برای هر ردیف از جدول اصلی چندین عکس را در خود ذخیره کند. ارتباط یک به چند؟؟؟!!!!:عصبانی++:
و...

لطفا راهنمایی یا مشکل را برطرف نمائید.:افسرده:
http://mohammad5593.persiangig.com/document/linq%20pic%20dgv_920730.rar/download