PDA

View Full Version : اجرای injex

fahimeh1512
شنبه 27 مهر 1392, 17:11 عصر
سلام دوستان میشه توضیح بدین اینجکتور معروف injex رو چطوری میشه اجرا کرد؟
من هرکاری میکنم موفق نمیشم میگن کدش نیاز ب دستکاری نداره و فقط باید اجراش کنین ولی مثل این ک با hooklib.lib مشکل داره
خواهشا کمکم کنید اینم ادرسش https://code.google.com/p/injex/downloads/detail?name=Injex-1.1.0.rar

UfnCod3r
شنبه 27 مهر 1392, 19:08 عصر
خب این که مشکلی نداره اون فایل اگزه هه به صورت خط فرمان باید اجراش کنی .
هدر و .. هم که توش بود مشکلی نداره
شما دقیق بگو مشکلت چیه:عصبانی++:

fahimeh1512
شنبه 27 مهر 1392, 20:19 عصر
خب من باخط فرمان اجرا میکنم و مسیر پروسس و دی ال ال رو بهش میدم اخرشم یه پنجره کنسول میاد ک میگه اینجکت کامل شد
ولی اگه داکیومنتشو نگاه کنید سه چهار تا پروجکت توش هست ک اینجوری اصلا از اونا استفاده نمیکنه
من با ویژوال فایل .sln رو میخوام اجرا کنم ارگومان های خط فرمانش رو هم توی پروپرتیزش واردمیکنم ولی یه مشکلش اینه که مثلا hooklib.lib رو تو پوشه دیباگش نداره میشه کمکم کنید از این طریق اجراش کنم؟
چون پروجکتای دیگه ش هم مورد استفاده قرارمیگره و پنجره ای به نام fake window رو نشون میده ک داره اینجکت میکنه

UfnCod3r
یک شنبه 28 مهر 1392, 06:27 صبح
بابا تو این پوشه هدر و .lib هست دیگه
binaries\x86
باید لینکش کنی و استفاده کنی :عصبانی++:

fahimeh1512
یک شنبه 28 مهر 1392, 09:09 صبح
نمیشه اخه
من ب چند طریق امتحانش کردم نشد شما میگی چجوری لینکش کنم؟؟ چرا انقد عصبانی میشی؟؟!!

yas121
یک شنبه 28 مهر 1392, 09:37 صبح
سلام دوست خوبم ممنون از راهنمایی هایت که همیشه کمکم کرده اما در مورد این سوال میشه بیشتر راهنمایی بفرمایید من هم یه همچین مشکلی دارم چطور باید در این پروجکت اینجکت lib. و هدر رو لینکش کرد؟
ویه سوال دیگه هم که بطور کل چطور باید چندتا پروجکتو بهم وصل کرد؟؟تشکر :خجالت:

fahimeh1512
یک شنبه 28 مهر 1392, 09:54 صبح
سلام درمورد سوال دومت اگه با ویژوال کارمیکنی اولین پروجکت رو ک میسازی یا بازش میکنی solution به اسم همین پروجکت اولت درست میشه بعد تو همین پنجره سمت چپ به نام solution explorer روی عبارت
solution 'اسم پروجکت خودت' روش کلیک راست کن گزینه add روبزن بعد گزینه های دیگه داره ک انتخابشون میکنی مثلا new project , existing project از این راه چند تا پروجکت رو تو یه سالوشن وصل میکنی که وقتی سیوش میکنی با پسوند .sln ذخیره میشه

UfnCod3r
یک شنبه 28 مهر 1392, 10:24 صبح
روی پروژه راست کلیک کن و بعد properties
بعد به قسمت VC++ Directories برو و پوشه ی هدر ها و .lib ها رو به Includes Directory و Library Directories معرفی کن.
بعدش به قسمت Linker -> Inpu -> Addirional dependencies برو و hooklib.lib رو بنویس .

fahimeh1512
شنبه 04 آبان 1392, 22:29 عصر
مشکلم تا حدی برطرف شد برنامه رو در حالت ریلیز دیباگ کردم یه دی ال ال هم بهش اتچ کردم و تو ارگومان های ورودی مسیر اگزه و دی ال ال رو از پوشه ریلیز دادم اجرا شد و دی ال ال رو به پروسه تارگتم اینجکت کرد و مسیج باکس رو هم نشون داد:چشمک: