PDA

View Full Version : Login کردن اوتوماتیک کاربر (فوری) !!!

manager
پنج شنبه 17 فروردین 1385, 21:28 عصر
سلام

می خواستم بدنم بعد از اینکه کاربر رو Create کردم چه طوری اوتوماتیک خودم به صورت Programming وارد کنم ... یعنی بعد از اینکه کاربر Create شد احتیاجی نداشته باشه دوباره به صفحه Login بره !!!

پیشاپیش ممونم..

manager
جمعه 18 فروردین 1385, 00:17 صبح
اگر این کار امکان پذیر نیست بی زحمت بگین تا یه روش دیگه پیدا کنم..اگر پیشنهاد دیگه ای هم دارید بگین ممنون می شم.....

mamadgmail
جمعه 18 فروردین 1385, 02:59 صبح
خوب شما همون کاری رو که موقعی که کاربر login می کنه باید بعد از Create شدن user انجام بدی منظورم اینه که مثلا اگه توی فرم login یک session رو برابر true قرار می دی و توی صفحات دیگت چک می کنی که آیا این session ترو هست یا نه بعد از create شده user این session رو true کنی.

خوش باشید.

hamed_bostan
جمعه 18 فروردین 1385, 09:46 صبح
خوب شما همون کاری رو که موقعی که کاربر login می کنه باید بعد از Create شدن user انجام بدی منظورم اینه که مثلا اگه توی فرم login یک session رو برابر true قرار می دی و توی صفحات دیگت چک می کنی که آیا این session ترو هست یا نه بعد از create شده user این session رو true کنی.

ضمنا اگر توی SESSION خودتون ID یوزر رو نگه می دارید هم هنگام وارد کردن مشخصات کاربر می نونید همون لحضه USERID اون رو بگیرید این مطلب توی یکی از تاپیک ها بحث شده بود که چطوری بلافاصله ID رکورد اینزرت شده رو بگیریم :

INSERT INTO [USERS] (USR_NM,USR_PSWD,USR_RLNM)VALUES(@USR_NM,@USR_PSWD ,@USR_RLNM)

SELECT @@IDENTITY AS 'ID'

موفق باشید

manager
جمعه 18 فروردین 1385, 21:06 عصر
از توجه تون ممنونم ولی من از Membership و Asp.net 2 استفاده می کنم و به شدت نیز دنبال چنین چیزی هستم گشتم ولی پیدا نکردم !!!!!!

(در ضمن اگر در مورد SqlMembershipProvider مطلبی داریر بهم معرفی کنید ممنون می شم. که چه جوری یه کلاس Provider خودم بسازم )