PDA

View Full Version : تشخیص کامپوننت گرید ویو بانک کوثر

bzdesign
یک شنبه 28 مهر 1392, 22:43 عصر
با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی،
ببخشید بنده به دنبال یک روش کامل برای گزارشگیری و شرط گزاری روی اطلاعات گرید ویو میگشتم که کاربر نرم افزارم بتونه راحت درکش کنه و از طرفی جامع هم باشه که به ناگاه با کامپوننت گرید ویوی بانک کوثر مواجه شدم که دقیقا همون چیزی بودش که بنده به دنبالش بودم.
حالا سوال بنده از دوستان این هست که آیا شما میدونید این بانک از چه کامپوننتی برای این تصویری که ضمیمه کردم استفاده کرده ؟
112076

112077

farazjalili
یک شنبه 28 مهر 1392, 23:12 عصر
سلام من متوجه منظورتون نشدم - از گرید ویو خاصی استفاده نکرده است پایین صفحه یک گرید ویو ساده گذاشته است و در بالای صفحه کنترل textbox و checkbox و combox و ...

mohammad973
دوشنبه 29 مهر 1392, 00:42 صبح
همونطور که دوستمون گفتند ، کار خاصی نکرده !!! گرید یه جدوله ! تمامی اطلاعات هم داخلش صفحه بندی شده ست ، تنها کاری هم که کرده اینه که چندتا تکست باکس و دراپ داون لیست گذاشته و با مقداری که توش وارد میکنیم ، گرید رو فیلتر میکنه!
مثلا اگر گردید رو با SqlDataSource به بانک وصل کردی ، کافیه SelectCommand اون رو با استفاده از مقادیر تکست باکس هات سفارشی کنی و بعدشم گردیت رو بایند کنی . همین !

bzdesign
دوشنبه 29 مهر 1392, 16:14 عصر
ممنون از پاسختون دوستان.
ولی دقیقا من همچین کامپوننتی رو دیروز توی سایت telerik دیدم. کامپوننت گرید از شرکت telerik یه چیزی خفن تر از این هم هست. یعنی خود گرید ویو، مجهز شده به امکانات شرط گزاری پیشرفته. منتها من این نسخه اخیر از کامپوننت های شرکت telerik رو جایی واسه دانلود پیدا نکردم !
اگه به این کامپونت دسترسی پیدا کنیم دیگه از شر کد نویسی جداگانه راحت میشیم.
حالا جدای از این سوال، آیا روش فوق برای فیلتر کردن کل اطلاعات یک پایگاه داده با 20 جدول و 400 فیلد مناسب هست ؟؟؟ اگر بخواهیم همچین امکانی در اختیار کاربر نرم افزارمون قرار بدیم که بتونه از کل اطلاعات DB نرم افزارش گزارش لیستی تهیه کنه باید چه کنیم ؟ ممکنه راهنمایی عملی بفرمایید ؟
واقعا ممنونتونم

bomb23
دوشنبه 29 مهر 1392, 16:48 عصر
سلام دوست عزیز این کامپوننتا خوبن ولی بری باهاشون کار کنی کلی درد سر میکشی منم تا چند وقت پیش همین کارو میکردم ولی وقتی استخدام شدم دیدم بهترین کار که همه حرفه ای ها استفاده میکنن اینه که خودت ببشینی درستش کنی کار خیلی راحتی هم هست از اون کامپوننت ها هم میتونی جدولای بهتر درست کنی.