PDA

View Full Version : کمک در طراحی اپلیکیشن اندروید با HTML

NitroPlus
دوشنبه 29 مهر 1392, 13:59 عصر
با سلام خدمت دوستان و اساتید فن حوزه اندروید

دوستان با تحقیقاتی که انجام دادم متوجه شدم که با HTML و توسط نرم افزار Dreamweaver هم میشه اپلیکیشن طراحی کرد!
و من هم تصمیم گرفتم اپلیکیشنی با کاربرد پخش شبکه های سیما طراحی کنم
دوستان 2 تا مشکل دارم که ممنون میشم کمکم کنید برطرف شه:
1- ساختار قالب برنامه با توجه به اینکه صفحه وب هست باید چه جوری باشه (به عبارتی طراحیش! طرحی نمونه ای اگه هست لطف کنید ممنون میشم)
2- لینک مستقیم شبکه ها رو با پروتکل mms کسی داره؟

ممنون
یا حق

rubiks.kde
دوشنبه 29 مهر 1392, 17:22 عصر
برای طراحی برنامه html میتونی از jquerymobile استفاده کنی همچنین phonegape هم وجود داره و امکانات خوبی برای دسترسی به گوشی در اختیار میزاره.
در مورد پروتکل mms نمیدونم چقد اطلاعات دارید ولی این پروتکل مستقیم در آندورید پشتیبانی نمیشه و برنامه هایی هم که پخش این پروتکل رو دارن از یک کتابخانه جدا استفاده میکنن.

برای لینک هم برید به سایت هایی که پخش مستقیم دارن لینک پخش رو ببینید چیه.

NitroPlus
سه شنبه 30 مهر 1392, 12:49 عصر
سلام
خیلی ممنون از پاسختون

برای طراحی برنامه html میتونی از jquerymobile استفاده کنی همچنین phonegape هم وجود داره و امکانات خوبی برای دسترسی به گوشی در اختیار میزاره.
میدونم دوست عزیز با توجه به آموزش هایی که از سایت اسفندونه گرفتم متوجه شدم! که البته اینکار رو خوده Dw انجام میده(چون برای طراحی می خوام از اون استفاده کنم :چشمک:!)

در مورد پروتکل mms نمیدونم چقد اطلاعات دارید ولی این پروتکل مستقیم در آندورید پشتیبانی نمیشه و برنامه هایی هم که پخش این پروتکل رو دارن از یک کتابخانه جدا استفاده میکنن.
خب من هم تو طراحی می خوام مثلا روی یه عکس کلیک کنم تو پلیر آدرسی رو که میدم پخش کنه که معمولا از پروتکل ام ام اس استفاده می کنن! آیا باز هم به مشکل بر می خورم؟

این پروتکل مستقیم در آندورید پشتیبانی نمیشه
منظورتون از مستقیم چیه؟

NitroPlus
سه شنبه 30 مهر 1392, 17:35 عصر
دوستان به نظرتون این ایده برای نرم افزار مناسب هست؟
http://ijquery.ir/demo.php?page=slideshow/appleslider

NitroPlus
سه شنبه 30 مهر 1392, 17:36 عصر
برای لینک هم برید به سایت هایی که پخش مستقیم دارن لینک پخش رو ببینید چیه.
اتفاقا رفتم اما چیزی دستگیرم نشد شما می تونید راهنماییم کنید که چطور بدستشون بیارم؟