PDA

View Full Version : Share کردن پروژه

mehdi58
جمعه 18 فروردین 1385, 10:29 صبح
سلام
من در حال انجام یه پروژه هستم و میخوام کدهایی رو که می نویسم علاوه بر اینکه توی سیستم خودم اونها رو چک می کنم ، توی سیستم های دیگه ای هم این کار رو برای اطمینان انجام بدم.( سیستم من و بقیه سیستمها روی یک اینترانت قرار داره)
کارهایی که من انجام دادم اینه که در سیستم خودم Homepage رو آدرس صفحه Index پروژه ام قرار دادم:
HTTP://localhost/myproject
در کامپیوترهای دیگه هم آدرس آی پی سیستم خودم رو توی Homepage اونها تعریف کردم اما جواب نمیده!!!
به نظر شما ایراد کار از کجاست؟؟؟؟

nazaninam
جمعه 18 فروردین 1385, 11:41 صبح
توی iis اونا تعریفشون کردی؟؟

DataMaster
جمعه 18 فروردین 1385, 16:20 عصر
من توی یه شبکه معمولی هیچ مشکلی ندارم. فقط بجای locallhost ای پی سیستم مورد نظر رو وارد می کنم و راحت پروژه اجرا میشه

mehdi58
شنبه 19 فروردین 1385, 20:00 عصر
چه جوری تو IIS باید تعریف کنم؟
آیا ربطی به نوع اینترانت داره؟؟؟

mehdi58
شنبه 06 خرداد 1385, 12:37 عصر
سلام
من این موضوع رو چند وقت پیش مطرح کردم اما جوابی نگرفتم
آیا کسی می تونه مشکل من رو حل کنه و راهنماییم کنه؟
من توی تنظیمات IIS موندم!!!

DataMaster
شنبه 06 خرداد 1385, 12:48 عصر
سیستم مورد نظر شما باید IIS و .Net Framwork نصب باشه
شما پروژتون رو توی شاخه WWWRoot کپی کنید و از طریق IIS اون رو فعال کنید( روی شاخه پروژه در IIS راست کلیک کنید و گزینه Create انتخاب کنید و بعدا دکمه Create رو توی فرمی که باز میشه بزنید)
پروژه شما الان باید به صورت Local اجرا بشه ، اگه در شبکه می خواهین این پروژه رو اجرا کنید به جای Localhost ، آی پی سیستم که پروژه روی اون نصبه وارد کنید

mehdi58
شنبه 06 خرداد 1385, 13:41 عصر
منظور شما اینه که بقیه کامپیوترها باید IIS و .netFramework داشته باشن.
و منظور شما از کپی کردن پروژه توی شاخه Root ، کامپیوتر کلاینت هست ؟

mehdi58
چهارشنبه 10 خرداد 1385, 12:55 عصر
سلام
کسی تا حالا به این مشکل بر نخورده!!!

mehdi58
شنبه 13 خرداد 1385, 09:14 صبح
سلام
Data Master من بی صبرانه منتظر جوابت هستم!

mehdi58
سه شنبه 16 خرداد 1385, 06:51 صبح
کسی جواب نمیده
CTRL+G CTRL+G CTRL+G CTRL+G CTRL+G

bardia goharbin
یک شنبه 22 بهمن 1385, 15:08 عصر
من هم همین مشکل رو دارم.
چگونه یک وبسایتی را که با دات نت طراحی کرده ایم درشبکه داخلی که بصورت WorkGroup است برای همه کامپیوترها قابل دسترسی باشد.
لازم به ذکر است که در IIS کارهاى لازم انجام شده و در کامپیوتر Server که Windows Xp هست به راحتی با آدرس HTTP://localhost/myproject وبسایت باز میشه ولی کامپیوترهای دیگر حتی با وارد کردن IP به جای LocalHost باز هم نمیتوانند سایت را ببینند.