PDA

View Full Version : مبتدی: تغییر عکس در جی کوئری

مهسا رشیدپور
سه شنبه 30 مهر 1392, 18:53 عصر
سلام ، روز بخیر ، من از یه اسلایدشو جی کوئری استفاده کردم که می خوام عکسایی رو که نشون می ده به صورت browse(یعنی از روی کامپیوتر مثلا یه از توی درایو بشه عکس انتخاب کرد) از طریق مدیریت بتونه عوض بشه(عکسا رو بشه update کرد) ولی وقتی کد رو توی قسمت مدیریت استفاده می کنم و به صفحه ای که جی کوئری توی اون صفحه هست response می کنم برای یکبار عکس رو عوض می کنه و برای بار بعدی که پروژه رو اجرا می کنم نه عکس اول رو نشون می ده و نه عکس بعدی رو که از طریق browse انتخاب شده ، کدی رو که استفاده می کنم این هست ، کسی میتونه بهم کمک کنه که عکسی رو که عوض کردم به صورت ثابت باقی بمونه و هر بار که پروژه دوباره اجرا میشه عکس عوض شده نمایش داده بشه ؟

if (FileUpload1.HasFile)
{
string filename = FileUpload1.FileName;
string fileExt = System.IO.Path.GetExtension(filename);
if (fileExt.ToUpper() == ".JPG" || fileExt.ToUpper() == ".BMP")
{
int filelenth = FileUpload1.PostedFile.ContentLength;
filelenth /= 1024;
if (filelenth >= 10 && filelenth <= 700)
{
try
{
filename = Guid.NewGuid().ToString() + ".JPG";
System.Drawing.Bitmap bmp = new System.Drawing.Bitmap(System.Drawing.Image.FromStr eam(FileUpload1.FileContent));
bmp.Save(MapPath("~/karbar/image_ozviate/") + filename, System.Drawing.Imaging.ImageFormat.Jpeg);
bmp = new System.Drawing.Bitmap(System.Drawing.Image.FromStr eam(FileUpload1.FileContent), new System.Drawing.Size(150, 150));
bmp.Save(MapPath("~/karbar/image_ozviate/small/") + filename, System.Drawing.Imaging.ImageFormat.Jpeg);
Image1.ImageUrl = MapPath("~/karbar/image_ozviate/small/") + filenam]

مهسا رشیدپور
چهارشنبه 01 آبان 1392, 05:01 صبح
یعنی هیچ کس تا حالا به این مورد برخورد نکرده ؟:ناراحت: