PDA

View Full Version : سوال: مشاهده اطلاعات فیش حقوقی با تک زنگ یا SMS

امیر مهرشاد
چهارشنبه 01 آبان 1392, 23:13 عصر
فرض بر اینکه اگر دیتا بیس در یک سرور نصب باشد و برنامه ای که ما نوشتیم همیشه run یا در حال اجرا باشد کارکنان میتوانند آخرین وضعیت حقوقی خودشونو با یک تک زنگ که در اصل افتادن شماره تماس اونها در برنامه است را متوجه بشن . یعنی آیدی جداگانه ای برای هر شخص بر اساس موبایلش تعریف شده باشد که بمحض اخذ شماره تلفن توسط برنامه ، اطلاعات حقوقی ماه جاری از ابتدا تا تاریخ جاری برا اون شخص توسط پیامی ارسال بشه

اینها همش در شرایطی معقول خواهد بود که سرور دائما روشن باشد و برنامه هم همیشه در حال اجرا (در اینجا سرور ما یک کامپیوتر معمولی است نه یک سرور واقعی)

حالا دوستان میتونن بگن راه اصولی تر برای پیاده سازی این طرحی که گفتم چیه ؟ (بیشتر برای جلوگیری روشن بودن کامپیوتر منظورمه و همیشه ران بودن برنامه برای دریافت شماره موبایل تماس گیرنده که فک نمی کنم این یکیش معقول باشه):متفکر:

یا روش های پیاده سازی بهینه تری هم وجود داره ؟(مثلا استفاده از وب سرویس ها که فقط بانکت اونجا باشه)

مبحث امنیت داده ها هم هست

امیر مهرشاد
جمعه 03 آبان 1392, 10:38 صبح
هیچ کس نظری نداره ، پیشنهادم نه ؟ !:تشویق:

امیر مهرشاد
جمعه 03 آبان 1392, 11:01 صبح
از همگی ممنون اگر ایده پیاده سازی این طرحو داشتید یا قبلا اینکارو کردید ما رو هم از کم و کیف داستان باخبر کنید :لبخندساده:

behi1ty
شنبه 04 آبان 1392, 10:51 صبح
با تلفن و مي تونم بگم اما با sms و نمي دونم

امیر مهرشاد
شنبه 04 آبان 1392, 20:00 عصر
با تلفن و مي تونم بگم اما با sms و نمي دونم

لطفا اگر چیزی درباره مطلب پایین بلدید در این خصوص بفرمایید

اینها همش در شرایطی معقول خواهد بود که سرور دائما روشن باشد و برنامه هم همیشه در حال اجرا (در اینجا سرور ما یک کامپیوتر معمولی است نه یک سرور واقعی)

حالا دوستان میتونن بگن راه اصولی تر برای پیاده سازی این طرحی که گفتم چیه ؟ (بیشتر برای جلوگیری روشن بودن کامپیوتر منظورمه و همیشه ران بودن برنامه برای دریافت شماره موبایل تماس گیرنده که فک نمی کنم این یکیش معقول باشه)

behi1ty
یک شنبه 05 آبان 1392, 08:51 صبح
لطفا اگر چیزی درباره مطلب پایین بلدید در این خصوص بفرمایید

حالا دوستان میتونن بگن راه اصولی تر برای پیاده سازی این طرحی که گفتم چیه ؟ (بیشتر برای جلوگیری روشن بودن کامپیوتر منظورمه و همیشه ران بودن برنامه برای دریافت شماره موبایل تماس گیرنده که فک نمی کنم این یکیش معقول باشه)

ببين دوست عزيز شما مي تونيد كامپيوتر و برنامه و در ساعات اداري روشن كني
اما در مورد روش مورد استفاده مي توني يه برنامه بنويسي كه يه نفر تماس بگيره و شماره پرسنليش و وارد كنه و جواب هايي كه مي خواد پخش بشه
اين روش نيازي نداره كه حتما با موبايل تماس بگيره در زير منوي برنامه هم مي توني در صورت درخواست كاربر براش sms هم كني

اين چيزي هست كه من از توضيحات شما متوجه شدم
حالا اگر چيزه ديگري مي خواي لطفا يكم واضح تر بگو

امیر مهرشاد
یک شنبه 05 آبان 1392, 17:38 عصر
مي توني يه برنامه بنويسي كه يه نفر تماس بگيره و شماره پرسنليش و وارد كنه و جواب هايي كه مي خواد پخش بشه
اين روش نيازي نداره كه حتما با موبايل تماس بگيره

ممنون ولی اگر با تماس باشه با توجه به تعداد زیاد کارکنان (حدود 600 نفر راننده ) احتمال داره توی یک بازه زمانی نفر دوم و سوم و ... نتونن همزمان تماس بگیرند بنظر خودم بهترین روش ارسال یک پیامک با یک کد تعریف شده برای برنامه است که برنامه اون کد رو تحلیل کنه و اطلاعات خواسته شده رو براش ارسال کنه

بازم از شما ممنونم ولی بازم متوجه اصل منظورم نشدید در هر صورت ممنون

behi1ty
دوشنبه 06 آبان 1392, 07:42 صبح
مي توني يه برنامه بنويسي كه يه نفر تماس بگيره و شماره پرسنليش و وارد كنه و جواب هايي كه مي خواد پخش بشه
اين روش نيازي نداره كه حتما با موبايل تماس بگيره

ممنون ولی اگر با تماس باشه با توجه به تعداد زیاد کارکنان (حدود 600 نفر راننده ) احتمال داره توی یک بازه زمانی نفر دوم و سوم و ... نتونن همزمان تماس بگیرند بنظر خودم بهترین روش ارسال یک پیامک با یک کد تعریف شده برای برنامه است که برنامه اون کد رو تحلیل کنه و اطلاعات خواسته شده رو براش ارسال کنه

بازم از شما ممنونم ولی بازم متوجه اصل منظورم نشدید در هر صورت ممنون

با سلام
براي اين كار مي خواي با مودم GSM كار كني يا پنل كاربري؟؟
به نظر من پنل كاربري بهتره

امیر مهرشاد
دوشنبه 06 آبان 1392, 10:56 صبح
خیر همون gsm modem :لبخندساده:

iraninic
دوشنبه 25 فروردین 1393, 15:27 عصر
خرید یک پنل و سپس ایجاد پیام های هوشمند با وب سرویس برای دریافت نیازی که دارید :http://www.iransmspanel.ir/?TheAction=viewpage&title=panelrequest