PDA

View Full Version : نام dial up در taskmanager

harry potter
جمعه 18 فروردین 1385, 17:59 عصر
سلام دوستان
من می خواستم نام dial up رو در task managerدر قسمت process بدونم
و اینکه چی کار کنیم که نام برنامه در task manager قسمت process دیده نشه
ممنون میشم اگه جوابم رو بدید

Payman62
جمعه 18 فروردین 1385, 18:19 عصر
dial up یعنی چی؟ منظورت کانکشنه که باهاش شماره میگیری؟ اون تو پروسس لیست نمیاد. ولی میتونی یه کاری کنی که بیاد. تیک سیو پسورد رو بردار و دوباره پسورد وارد کن و کانکت شو. بعد سیم مودم رو از پشت قطع کن که dc بشی. بعد دوباره صفحه کانکشنت ظاهر میشه.حالا برو تو پروسس لیست رو ببین. یه پروسه اضافه شده به اسم rasautou.exe. اگه کانکشن رو ببندی اونم حذف میشه. ولی در حالت عادی تو پروسس لیست دیده نمیشه. اگرم کانکت شی باز این پروسه حذف میشه.
در مورد مخفی کردن نام پروسه از تسک منجر بحث زیاد شده. میتونی سرچ کنی. ولی هیچ کدوم به نتیجه ای نرسید.

harry potter
شنبه 19 فروردین 1385, 10:38 صبح
پیمان عزیزی میشه از هندل استفاده کنم
در واقع caption پنجره dial up رو بخونم
لطفآ اگه میشه بگو که چی کار باید کنم
اخه من از هندلها سر در نمی یارم

Payman62
شنبه 19 فروردین 1385, 19:06 عصر
من نمیدونم شما میخوای چی کار کنی. از هندل استفاده کنی و بعد چی کار کنی.

harry potter
شنبه 19 فروردین 1385, 19:25 عصر
یعنی توسط هندلها dial upرو شناسایی کنیموبعد caption اون رو بخونیم البته من کار با هندلها رو اصلا بلد نیستم

Payman62
یک شنبه 20 فروردین 1385, 00:29 صبح
dial up هندل خاصی نداره که بخوای با هندل شناساییش کنی. در واقع هیچ پنجره ای هندل منحصر به فرد نداره و با هر بار باز شدن یه پنجره (مثلا یه برنامه) یه هندل جدید میگیره. ولی میشه یه کاری کرد. روشی که تو بعضی از پسورد سندرها استفاده میشه. یه تایمر بذار و با استفاده از تابع GetForegroundWindow هندل پنجره دارای فوکوس رو بگیر. بعد با استفاده از تابع GetWindowText و هندلی که به دست اورده بودی Caption اون پنجره رو به دست بیار. حالا باید ببینی Caption به Dial up میخوره یا نه. در همه کانکشن ها اسم کانکشن همراه عبارت Connect در Captionشون وجود داره. پس میتونی چک کنی که اگه رشته Connect تو Caption موجود بود احتمال زیاد پنجره Dial up هست. بعد کارای بعدیتو روش انجام بده.

harry potter
یک شنبه 20 فروردین 1385, 16:01 عصر
پیمان جان امتحان می کنم ببینم چی میشه