PDA

View Full Version : یک پیشنهاد کاری ویژه برای درامد از اینترنت سرمایه دارن اینترنی بیان !!!

mohammad777777
پنج شنبه 02 آبان 1392, 12:38 عصر
:قلب:بســــــــم الله الرحمن الرحیم:قلب:

سلام به دوستان

من محمد مقدسی هستم تصمیم گرفتم از اینترنت پول درارم جوری که نیاز به رفتن به سرکار و ... فعلا نباشم یعنی یک راه درامدی باشه.

بنده میخوام یک فروش گاه قدرتمند اینترنتی بزنم و مطمئن هستم خیلی خیلی درامد هم خواهد داشت.
من خودم برنامه نویس هستم و میتونم سایتو طراحی کنم اما پول ندارم برای خرید دامنه و هاست و به به افراد ی برای اینکه بتونیم به درامد برسیم و دیگه نیازی به کار در بیرون نباشه نیاز دارم به چند تا شریک و اسپانسر های مالی نیاز مندم که انشالله به یاری خدا بشه یک سایت درامدی درست کنیم !!!

روش کار هم به این شکل میشه : که من خودم سایتو طراحی میکنم یکی از شریکان یا اسپانسران دامنه و هاستو میگیره و خلاصه کسی هم که در ضمینه بازار یابی بلده کمک میده و یکی از دوستانم میشه بخش فروش کالا یعنی محصولاتو خریاری و ارسال میکنه. وظیفه ها بین اعضا تقسیم میشه و ... این توضی رو هم بدم که من خودم تا الان چند میلیون از اینترنت کار کردم و به عنوان برنامه نویس میدونم و باور دارم که از این کار میشه پول درآورد و سرمایه ای که شما میزارید از دست نمیشه :بوس: بلکه کلی درامد هم گیرتون میاد !!!

دوستانی که علاقه دارن و میدونن که میتون با من می تونن همکاری کنن و ... با من تماس بگیرن با یکی از روش های زیر تا با هم هما هنگ و توضحاتو بدم :

ایدی یاهو من : mohammadmoghadasi96

ویا

شماره تلفن من : 09382326493

من همیشه جواب میدم منتظرتون هستم :قلب: :قلب: :قلب: :قلب: :قلب:

mesiiran
یک شنبه 05 آبان 1392, 11:07 صبح
مشترک گرامی دسترسی به این پست امکانپذیر نمی باشد

ali.monje
جمعه 10 آبان 1392, 09:58 صبح
ببینید دوست عزیز این موضوع خیلی وقته مطرحه ولی برای شما که در ابتدای راه هستین یک پیشنهاد دارم
شما که میگید مبلغ مورد نیاز خرید دامنه و هاsت رو در اختیار ندارید و طبق فرمایش دوست دیگمون پس نمیتونید هزینه ی مربوط به خرید کالاها رو هم پرداخت کنید
پس بهتره یه سر به هایت های رایگان بزنید از جمله " gigblog.ir " که واقعا م=و انصافا سرور قدرمتندی رو هم دارا هستند و یک سایت به شکل " http://gigshop.gigblog.ir/ " راه اندازی کنید
و برای محصولات هم میتونید مثل سایت " http://toranj-shop.ir/ " به صورت همکاری در فروش ، برای فروش و یا تبلیغ کالای سیستم های همکاری در فروش مثل " دایان شاپ " " میهن استور " " فطرس " " میقات " و ... فعالیت کنید و مبلغ بازاریابی برای فروش محصولات رو بگیرید
با این کار شما نه نیازی به خرید دامنه و هاست خواهید داشت و نه نیاز به خرید کالا ( البته این رو ههم باید یاد آور بشم که راه اندازی یک سایت فروشگاه شخصی برای فروش محصولات شخصی به این راحتی ها هم نیست " اولین قدم شما گرفتن درگاه های بانکی برای پرداخت انلاین و قرار داد با شرکت پست " برای ارسال محصول و گرفتن هزینه درب خونه خواهد بود.
امیدوارم موفق باشن