PDA

View Full Version : اشکال در ریستور اطلاعات در سی شارپ و اس کیو ال

amin4763
پنج شنبه 02 آبان 1392, 12:48 عصر
سلام یه سیستم نوشتم تو سی شارپ با دیتابیس اس کیو ال،این سیستم تو چند قسمت مختلف نصب خواهد شد؛یه دیتابیس اصلی هم تو مرکز شرکت نصب هستش ،زیر مجموعه ها در قسمت های مختلف یه بکاپ رو به صورت هفتگی می دن و اپراتور مرکز باید اونا رو ریستور کنه،مشکل من اینجاست که آخرین تغییرات رو چه طوری می تونم تو دیتابیس اصلی بدون replace جایگذاری کنم،طوری ریستور بشه که آخرین تغییرات حالت ایمپورت داشته باشن تو دیتابیس مرکز؛ممنون می شم راهنمایی کنین؛بکاپ ها رو به نام های مختلف ریستور می کنم ولی تو ایمپورت مشکل دارم؛خیلی لطف می کنین

esafb52
پنج شنبه 02 آبان 1392, 13:33 عصر
یه سیستم نوشتم تو سی شارپ؟!!شما چی نوشتین میشه بیبشتر توضیح بدین

naghshineh m&h
پنج شنبه 02 آبان 1392, 14:00 عصر
فکر میکنم شما می خواهید تجمیع اطلاعات کنید یا به عبارتی (Sync) انجام دهید
احتمالا شما چندیدن بانک اطلاعاتی مشابه دارید اگر منظورتون را درست فهمیده باشم این کار شما خارج از اصول مهندسی نرم افزار است سه راه را پیشنهاد می کنم
1-استفاده از Replication
2-نوشتن یک روال درون سرور ( باتوجه به ساختار جداول)
3-استفاده از نرم افزار هایی برای دسترسی آنلاین به سرور و داشتن یک بانک اطلاعاتی (RDP) یا دیگر روش های مجازی سازی

amin4763
پنج شنبه 02 آبان 1392, 15:50 عصر
منظورم و واضح تر بگم،یه نرم افزار که توی چندجا نصب شده؛یه سری اطلاعات تو هرجایی که نرم افزار نصب شده وارد دیتابیس می شه،من می خوام همه ی اطلاعاتی که تو سیستم های مختلف وارد شده رو به یک سیستم واحد منتقل کنم یعنی فرضا اطلاعات قسمت 1 + قسمت 2 + قسمت 3 تو دیتابیس مرکز ایمپورت بشن؛برای اینکار امکان بکاپ رو تو همه کلاینت ها گذاشتم،می خوام هر وقت که کلاینت ها این فایل رو به من تحویل می دن تو دیتابیس مرکز ری استور کنم؛ولی تو حالت عادی تو سورس ریستورم WITH REPLACE نوشتم من می خوام ایمپورت بشن تو دیتابیس نه اینکه جایگذاری بشن رو اطلاعات قبلی،لطف می کنن اساتید بهم کمک کنن چون بدجور گیرم

amin4763
دوشنبه 06 آبان 1392, 15:06 عصر
آقا کسی نیست یه کمکی به ما بکنه؟

veniz2008
دوشنبه 06 آبان 1392, 15:35 عصر
منظورم و واضح تر بگم،یه نرم افزار که توی چندجا نصب شده؛یه سری اطلاعات تو هرجایی که نرم افزار نصب شده وارد دیتابیس می شه،من می خوام همه ی اطلاعاتی که تو سیستم های مختلف وارد شده رو به یک سیستم واحد منتقل کنم یعنی فرضا اطلاعات قسمت 1 + قسمت 2 + قسمت 3 تو دیتابیس مرکز ایمپورت بشن؛برای اینکار امکان بکاپ رو تو همه کلاینت ها گذاشتم،می خوام هر وقت که کلاینت ها این فایل رو به من تحویل می دن تو دیتابیس مرکز ری استور کنم؛ولی تو حالت عادی تو سورس ریستورم WITH REPLACE نوشتم من می خوام ایمپورت بشن تو دیتابیس نه اینکه جایگذاری بشن رو اطلاعات قبلی،لطف می کنن اساتید بهم کمک کنن چون بدجور گیرم
سلام.
همونطوری که دوستمون هم گفتن میتونید از Replication استفاده کنید. این replication هم حرف یک خط یا دو خط نیست که براتون توضیح بدم. ولی خوشبختانه توی بخش sql server همین سایت یک زیر بخش به نام Replication وجود داره که چندین مقاله خوب فارسی هم داخلش هست (فقط باید بگردید). همچنین می تونید ویدئوهایی رو هم در این زمینه از youtube دریافت کنید.
http://barnamenevis.org/forumdisplay.php?184-Replication
موفق باشید.