PDA

View Full Version : سوالی در مورد دامنه و زیردامنه برای ایجاد سیستم وبلاگ دهی

morteza_mokhtari
شنبه 04 آبان 1392, 17:47 عصر
سلام دوستان.بنده دارم برای سایت خودم یک سیستم وبلاگ دهی کوچک درست میکنم.برای امنیت بیشتر میخوام دو تا سایت رو هاست پاپلیش کنم که هردو اطلاعاتشون رو از یک پایگاه دریافت میکنند.میخوام وقتی که کاربر مثلا www.example.ir رو توی مرورگرش زد سایت اصلی باز بشه و اگر کاربر یک ساب دومین وارد کرد سایت ساب دومین باز بشه. سوالم اینه که اصلا آیا این روش قابل پیداسازی هست و اگر هست چطوری این کار رو بکنم که دامنه اصلی یکی از سایت ها رو باز کنه و زیردامنه ها سایت دیگر رو .با تشکر

morteza_mokhtari
یک شنبه 05 آبان 1392, 21:28 عصر
دوستان لطف کنید بنده رو راهنمایی کنید.چه روشی رو پیشنهاد میدید. باتشکر

sasanrstm
دوشنبه 06 آبان 1392, 00:20 صبح
درمورد باز شدن آدرس سایتت که ربطی به برنامه نویسی نداره کاربر هر آدرسی رو بزنه همون باز میشه.مثلا واسه سایت اصلیت www.example.ir ساب دامینت هم خودش در واقع سوالت یه سوال بیهوده است.www.morteza.example.ir

morteza_mokhtari
دوشنبه 06 آبان 1392, 11:01 صبح
درمورد باز شدن آدرس سایتت که ربطی به برنامه نویسی نداره کاربر هر آدرسی رو بزنه همون باز میشه.مثلا واسه سایت اصلیت www.example.ir ساب دامینت هم خودش در واقع سوالت یه سوال بیهوده است.www.morteza.example.ir

بله شما درست میگید.بنده حواسم نبوده سوال رو تویه این تالار مطرح کردم.سوال بنده ربطی به برنامه نویسی نداره ولی سوالم رو درست مطرح کردم.ببیند . الان تویه سایتم کاربر هر زیردامنه ای رو بزنه وارد سایت اصلی میشه .من میخوام وفتی مثلا کاربر www.exmpale.ir رو زد سایت اصلی باز بشه و وقتی یک زیردامنه از همین دامنه مثلا www.x.example.ir رو زد سایت زیردامنه باز باشه.دقت کنید که یک سایت نیست و دو تا سایت هست .بنده الان مشکلی برای یک سایت ندارم و میتوننم تمام زیردامنه ها رو به سایت اصلی هدایت کنم ولی میخوام زیردامنه ها به سایت زیردامنه هدایت بشوند.اگر متوجه نشدید بگید بیشتر توضیح بدهم .با تشکر