PDA

View Full Version : گفتگو: درباره ی برنامه نظر بدید(لطفا)

Mohammad_dn
شنبه 04 آبان 1392, 21:35 عصر
سلام به همه ی دوستان و مهندسین...
من این برنامه رو برای صفحه بندی بانک اطلاعاتی درست کردم..میخواستم بدونم این برنامه بهینه هست یا نه....لطفا اگه اشکالی داره بهم بگید...

ممنون

Mohammad_dn
یک شنبه 05 آبان 1392, 13:15 عصر
لطفا اساتید راهنمایی کنن

Mohammad_dn
سه شنبه 07 آبان 1392, 09:33 صبح
سلام من دو سوال دیگه هم داشتم...
1:میشه توی sql برای دستور LIKE پارامتر تعریف کرد؟؟؟(نمیخوام توی کوئری بدم)مثلا میشه به صورت زیر عمل کرد؟؟؟

SELECT id,Title,Post WHERE Title LIKE N'@Searchkey'

2:من میخوام یه سایت برای خودم بنویسم...اما نتونستم قالب خوبی پیدا کنم...(من طراحی قالبم خوب نیست)....یه قالب سه ستونه میخوام که بالاش اسلایدر هم داشته باشه...لطفا اگه دوستان منبعی دارند که میشه از اونجا این قالب رو گرفت معرفی کنن(قالب و منبع فارسی)
راستی هنوز به سوال اولمم پاسخ داده نشده....لطفا یه راهنمایی بفرمایید

با تشکر فراوان

demolition
سه شنبه 07 آبان 1392, 10:17 صبح
سلام من دو سوال دیگه هم داشتم...
1:میشه توی sql برای دستور LIKE پارامتر تعریف کرد؟؟؟(نمیخوام توی کوئری بدم)مثلا میشه به صورت زیر عمل کرد؟؟؟

SELECT id,Title,Post WHERE Title LIKE N'@Searchkey'

2:من میخوام یه سایت برای خودم بنویسم...اما نتونستم قالب خوبی پیدا کنم...(من طراحی قالبم خوب نیست)....یه قالب سه ستونه میخوام که بالاش اسلایدر هم داشته باشه...لطفا اگه دوستان منبعی دارند که میشه از اونجا این قالب رو گرفت معرفی کنن(قالب و منبع فارسی)
راستی هنوز به سوال اولمم پاسخ داده نشده....لطفا یه راهنمایی بفرمایید

با تشکر فراوان
درباره سوال اولتون باید بگم میشه .ولی شما فرمانو اشتباه نوشتید چون هیچ جدولی انتخاب نشده
درباره سوال دوم شما از نرم افزار Artisteer استفاده کنید هر جور قالبی را میتونید راحت ایجاد کنید. خیلی اسونه اگه نصبش کنی متوجه میشی :چشمک:

Mohammad_dn
سه شنبه 07 آبان 1392, 16:41 عصر
بله من امروز اون دستور رو تند نوشتم و مثل این که اشتباه شد....
SELECT id,Title,Post FROM UPost WHERE Title LIKE N'@Searchkey'

این درسته؟؟؟حالا میتونم با دستور

cmd.Parameters.AddWithValue("@SearchKey", "Mohammad");

پارامتر رو ارسال کنم؟؟؟
در رابطه با سوال اول چی؟(اولین پست) اون برام مهمتره
درباره ی اون برنامه هم ممنون