PDA

View Full Version : سوال: ایجاد کارکتر غیر عددی در فرم ثبت نام

mahan22a
یک شنبه 05 آبان 1392, 17:21 عصر
سلام دوستان
ما سایت آموزشی داریم که یه فرم ثبت نام داره و باید تو قسمت تاریخ عدد وارد کنیم و سازنده سایت برای این تاریخ یه بازه تعریف کرده که اگر خارج از این بازه عدد وارد کنیم خطا می دهد
حالا سوالم اینه که با توجه به این برنامه نویسی چطور می تونم عددی وارد کنم که خارج از این بازه زمانی تعریف شده باشد یا اینکه در فرم به جای عدد حرف بگیره یا اینکه کاراکتر alt فعال بشه
با تشکر

Omid Jackson
یک شنبه 05 آبان 1392, 19:34 عصر
دوست عزیز اگر کار شما این نباشه متوجه نمیشین، لطف کنین کد ها رو قرار بدین تا ببینیم برنامه نویس یا طراح سایت چیکار کردن تا بتونیم راهنمایی کنیم

mahan22a
دوشنبه 06 آبان 1392, 07:37 صبح
سلام اميد جان
در پيوست سورس سايت رو قرار دادم و انشالله که بتونيد کمکم کنيد.

Omid Jackson
دوشنبه 06 آبان 1392, 10:26 صبح
دوتا چیز دیگه ای که گفتین متوجه خواستتون نشدم ولی برای اینکه بازه زمانی رو بشه تغییر داد باید بگردین تو کدهاتون که کد Calendar.setup رو به کد زیر تغییر بدین
یعنی range که گذاشته شده رو با تاریخ های خواسته شدتون عوض کنین

Calendar.setup({
inputField : "class_exam_date",
button : "class_exam_date_btn",
ifFormat : "%Y-%m-%d",
range: [1000,2000],
dateType : "jalali",
weekNumbers : false
});
حالت پیشفرض از 1000 تا 3000 قبول میکنه ولی شما اینجا درخواست میدین به پلاگین که بین 1000 و 2000 رو نشون بده
دو درخواست دیگه رو واضحتر مطرح کنین امیدوارم بتونم کمک کنم

mahan22a
دوشنبه 06 آبان 1392, 22:11 عصر
دستت درد نکنه امید جان
این سایت رو یکی دیگه طراحی کرده و ما هیچ دسترسی به تغییر برنامه نداریم
و من دنبال اینم که این محدودیت ها رو دور بزنم و بتونم تاریخ های خارج از بازه ایجاد کنم
حالا درخواستم اینه که با توجه به این برنامه نوشته شده چطور می تونم خارج از این بازه تعریف شده عدد بذارم یا اینکه به جای عدد کاراکتر دیگه بذارم
یه مثال هم میزنم که مشخص بشه
سایت گفته تو بازه زمانی 1392/09/01 تا 1392/09/10 یک تاریخ رو مشخص کن ولی من میخوام این تاریخ رو وارد کنم 1392/08/25 به نظرت چکار کنم؟
با تشکر

Omid Jackson
دوشنبه 06 آبان 1392, 22:39 عصر
شما تاریخ امتحان رو میگین؟
اگر این رو میگین که من تا تاریخ 3000-12-30 میتونم انتخاب کنم حالا دقیقا متوجه نشدم شما چی رو میخواین
و اینکه اگر باز همین قسمت رو میگین به این لینک (http://sandbox.kendsnyder.com/date/) مراجعه کنین همون قسمت کد ها ifFormat رو میبینین تو پست قبلی گذاشتم؟ اگر %m رو شما با %b عوض کنین میبینین ماه رو به صورت حروف بهتون نشون میده یا میتونین جای - از / استفاده کنین و ...

mahan22a
سه شنبه 07 آبان 1392, 07:03 صبح
شما تاریخ امتحان رو میگین؟
اگر این رو میگین که من تا تاریخ 3000-12-30 میتونم انتخاب کنم حالا دقیقا متوجه نشدم شما چی رو میخواین
و اینکه اگر باز همین قسمت رو میگین به این لینک (http://sandbox.kendsnyder.com/date/) مراجعه کنین همون قسمت کد ها ifFormat رو میبینین تو پست قبلی گذاشتم؟ اگر %m رو شما با %b عوض کنین میبینین ماه رو به صورت حروف بهتون نشون میده یا میتونین جای - از / استفاده کنین و ...

بله تاريخ امتحان مدنظرمه
مشکل اينه که هر تاريخي بجز بازه تعريف شده بزنيم سايت قبول نميکنه
از طرفي هم دسترسي به تنظيمات سايت نداريم که بتونيم دستورات را تغيير بديم
آيا به نظرت راه حلي هست براش؟

Omid Jackson
سه شنبه 07 آبان 1392, 12:43 عصر
تنظیمات که شما باید به صفحه html, php یا asp دسترسی داشته باشین تا بتونین تغییر بدین در غیر اینصورت خیر