PDA

View Full Version : سوال: ارتقا ++c

policweb
چهارشنبه 08 آبان 1392, 01:22 صبح
سلام دوستان من به راهنمایی شما نیاز دارم چندتا سوال داشتم لطفا جواب بدید . از اونجای که من مدتی هست دارم سی پلاس پلاس رو تحت کنسول برنامه مینویسم حالا نیاز دارم که برنامه ها مو گرافیکی کنم مثل ویژال بیسیک منظورم(تکس باکس و کامند...داشته باشه) به نظر شما همچین کامپایلری هست؟ اگه هست میشه از توابع api داخلش استفاده کنم؟ ایا از کامپوننت هم میشه دورنش استفاده کرد؟اصلا کامپوننت واسش وجود داه؟ میشه به پایگاه داده اتصالش داد؟ فایلها داخلش ریسورس میشه؟ و چیزای دیگه خودتون بیشتر میدونید واسه یه تازه وارد لطفا توضیح بدید! با تشکر

csvbcscp
چهارشنبه 08 آبان 1392, 04:30 صبح
سلام دوست من

اگه با محصولات مایکروسافت مشکلی نداری، بهت ویژوال استودیو رو پیشنهاد میکنم(که الان نسخه 2013 موجوده)

به نظر بنده و خیلی از دوستان برنامه نویس دیگه تا حالا هیچ محیط توسعه ای با امکانات ویژوال استودیو ساخته نشده
امید وارم استفاده کنی و لذت ببری

mohamadm
چهارشنبه 08 آبان 1392, 10:17 صبح
سلام ... شما میتونید از محیط QT تفاده کنید که تویه همین سایت هم در موردش صحبت شده ... بسیار قدرتمنده

policweb
چهارشنبه 08 آبان 1392, 11:41 صبح
ممنون

میشه کتابی رو معرفی کنید که از پایه با دستورات ++visual c اشنا بشم و حتی با محیطش؟

FastCode
چهارشنبه 08 آبان 1392, 11:51 صبح
qt:
qt.digia.com

vc++‎‎‎:
books.google.com/books?isbn=1118417038

pouralijan
چهارشنبه 08 آبان 1392, 11:56 صبح
سلام خسته نباشید
بنظر من بهتره که از یک محیط رایگان و اپن سورس استفاده کنی که وابسته به پلتفرم خاصی هم نباشه ( هم در ویندوز لینوکس مک )اجرا بشه و کلی قابلیت دیگه -> Qt

csvbcscp
پنج شنبه 09 آبان 1392, 03:56 صبح
Microsoft Visual C++ Windows Applications by Example از انتشارات packt کتاب خوبیه، اما کتابای زیادی در این زمینه وجود داره
پیشنهاد من استفاده از MSDN مایکروسافته

csvbcscp
پنج شنبه 09 آبان 1392, 03:57 صبح
Microsoft Visual C++‎ Windows Applications by Example از انتشارات packt کتاب خوبیه، اما کتابای زیادی در این زمینه وجود داره
پیشنهاد من استفاده از MSDN مایکروسافته