PDA

View Full Version : گفتگو: بدست آوردن رتبه اول در موتورهای جستجو

vaheeed
چهارشنبه 08 آبان 1392, 09:36 صبح
سلام
امیدوارم تایپیک رو جای درستی زده باشم
با یه شرکت طراحی سایت صحبت کردم گفت ما سایتی که طراحی میکنیم کاری میکنیم که رتبه اول در جستجوهای گوگل رو داشته باشه ، واسم سوال شد مگه چیکار میکنن آخه من خودم سایت که طراحی میکنم تمام صفحات رو عنوان میزارم ، کلمات کلیدی مرتبط میزارم ، توضیحات میزارم و از ابجکت هایی که موتورهای جستجو چیزی ازش نمیفهمند استفاده نمیکنم ، حالا اونا چیکار میکنن که ادعا رتبه اول گوگل میکنن؟؟

mehbod.rayaneh
چهارشنبه 08 آبان 1392, 10:14 صبح
درود
خالی میبندن! شما این کارو نمی کنی!
شما اگه اصول سئو را به طور کامل رعایت کنی ممکنه سایتی با رتبه خوب داشته باشی ولی هیچ تضمینی نیست ک رقیب شما (سایتهای مشابه) اصول را رعایت نکنن و بهتر از شما عمل نکنن!
پس نتیجه میگیریم خالی میبندن!!! :)
برای بهتر عمل کردن در حوضه سئو کتاب 1یا2001 مهدی رودکی را مطالعه کنید! قطعا کمکتون خواهد کرد.
موفق باشید

Mahdi-563
چهارشنبه 08 آبان 1392, 10:48 صبح
اولا این قست جای این موضوع نیست توی این فرم تاپیک سئو هست

اما....

بحث سئو به صورت حرفه ای و مخصوصا زمانی که رقبا زیاد باشن خیلی پیچیده میشه

سئو فقط عنوان، کلمات کلیدی و ... نیست هر چند این مباحث خیلی حیاطی هستن
توی این سایت سایت روبزن یه سری اطلاعات بت میده که می تونه کمت کنه

http://www.seomastering.com

afshin9032
جمعه 10 آبان 1392, 13:20 عصر
سلام
امیدوارم تایپیک رو جای درستی زده باشم
با یه شرکت طراحی سایت صحبت کردم گفت ما سایتی که طراحی میکنیم کاری میکنیم که رتبه اول در جستجوهای گوگل رو داشته باشه ، واسم سوال شد مگه چیکار میکنن آخه من خودم سایت که طراحی میکنم تمام صفحات رو عنوان میزارم ، کلمات کلیدی مرتبط میزارم ، توضیحات میزارم و از ابجکت هایی که موتورهای جستجو چیزی ازش نمیفهمند استفاده نمیکنم ، حالا اونا چیکار میکنن که ادعا رتبه اول گوگل میکنن؟؟
اکثر این افراد از یک سری روبات ها استفاده می کنند که گوگل رو بپیچونن ، جواب هم میده معمولن .
اما ریسکه ، اگر گوگل بفهمه دیگه رفتی توی blacklist و دیگه ......