PDA

View Full Version : ایجاد یک تابع مهم

jahans
پنج شنبه 09 آبان 1392, 21:47 عصر
با سلام خدمت کلیه دوستان عزیز
من کمی با php اشنایی دارم در حد ویرایشو این جور چیزا
چند وقتیه که من میخام یه کاری بکنم ولی نمیدونم چطوری باید انجامش بدم یعنی بلد نیستم.
این کار چیه ؟؟؟؟؟
یه اسکریپتی میخام باشه که وصل بشه به یه دیتابیس و اطلاعات وارد شده در دیتابیس رو بخونه و اجرا کنه
مثلا من توی دیتابیس یه سری لینک میزنم بعد این اسکریپت بره از اون لینکا بازدید کنه البته بدونه لود عکس و جاوا و اینا فقط همون لینک رو .
البته به صورت خودکار باید این کار رو انجام بده و کاربرا هیچ نقشی ندارن و این فایل روی سرور هست بدونه بازدید کننده ای و خودش اتو ماتیک این کارارو انجام میده.

ولی نمیدونم باید چطوری این کارو انجام بدم
اگر کسی میتونه کمکم کنه یا راهنمایی کنه و یا برای من این اسکریپت رو برام بنویسه البته من این رو برای یه کاری میخام که مهم هست که در صورتی که کسی برای من اینو بنویسه یه جوری از خجالتش در میام.

با تشکر از همه دوستان عزیز.

asonline
جمعه 10 آبان 1392, 20:12 عصر
شما باید فایل php رو به حالت exe تبدیل کنید با استفاده از نرم افزار (اگه اشتباه نکنم) php2exe شما می تونید این کار رو انجام بدید ولی باید یا اونو روی کامپیوتر خودت اجرا کنی یا با استفاده از سرور اختصاصی فایل اجرایی را روی سرور آپلود کنی و بعد روی سرور اجراش کنید و از سرورتون خارج بشید(بدون بستن نرم افزار) در این صورت فایل اجرایی کار مورد نظر شما را بدون حضور هیچ بازدید کننده ای انجام میده
فقط برای اجرای یک کار مداوم باید از توابع refresh صفحه یا از کد جاوااسکریپت زیر در فایل php استفاده کنید

<html>
<head>
<script type="text/JavaScript">
<!--
function timedRefresh(timeoutPeriod) {
setTimeout("location.reload(true);",timeoutPeriod);
}
// -->
</script>
</head>
<body onload="JavaScript:timedRefresh(5000);">
<p>This page will refresh every 5 seconds. This is because we're using the 'onload' event to call our function. We are passing in the value '5000', which equals 5 seconds.</p>
<p>But hey, try not to annoy your users too much with unnecessary page refreshes every few seconds!</p>
</body>
</html>