PDA

View Full Version : بهترین بانک اطلاعاتی

شفیعی
شنبه 19 فروردین 1385, 19:55 عصر
سلام
دوستان به نظر شما بهترین بانک اطلاعاتی که می توان از آن استفاده کرد کدام است DB-DBF-SQL-MDB-..
من می خواهم تازه کار با سی شارپ را شروع می کنم می خواهم یک برنامه بانک اطلاعاتی بنویسم کسی از دوستان نمونه برنامه در این زمینه دارد که بتوان از آن جهت آموزش استفاده نمود

alirezador
شنبه 19 فروردین 1385, 21:27 عصر
دوست من من هم وقتی میخواستم این ها را یاد بگیرم خیلی سخت بود ولی بدون با هر کدوم که خواستی کار کنی مطمئن باش که هزار لعنت به این عمو بیلی خواهی فرستاد ( سختی یادگیری همه اونها به یک اندازه است )

once4ever
شنبه 19 فروردین 1385, 22:31 عصر
دوستان به نظر شما بهترین بانک اطلاعاتی که می توان از آن استفاده کرد کدام است DB-DBF-SQL-MDB-..
برای شروع پیشنهادمیکنم از MDB شروع کنی و بعد sql البته اگه از sql هم شروع کردی چه بهتر!

من می خواهم تازه کار با سی شارپ را شروع می کنم می خواهم یک برنامه بانک اطلاعاتی بنویسم...احتمالا شما میخواهیدبرنامه ای بنویسید که ازبانک اطلاعاتی استفاده کنه. مثالهای زیادی هست تو همین انجمن

دوست من من هم وقتی میخواستم این ها را یاد بگیرم خیلی سخت بود ولی بدون با هر کدوم که خواستی کار کنی مطمئن باش که هزار لعنت به این عمو بیلی خواهی فرستاد ( سختی یادگیری همه اونها به یک اندازه است )
ای بابا این بنده خدا فقط پول دوست داره بقیه کارهاش اونقدرا بد نیست (البته کار به این بانکها هم نداره ) :چشمک:

مطهر
شنبه 19 فروردین 1385, 22:49 عصر
به نظر من SQL را معطلش نکن. SQL Server تا شما بیای راش بیندازی
اگر هم اوضاع مالیت خوبه SQL2005

alirezador
یک شنبه 20 فروردین 1385, 10:32 صبح
دوست من دفعه پیش یه شوخی بود ولی sql تو .net خیلی آسون تر از اون یکی ها است

شفیعی
یک شنبه 20 فروردین 1385, 20:13 عصر
نمونه برنامه چی شد

alirezador
دوشنبه 21 فروردین 1385, 13:55 عصر
بهتر ه که از e-book های آموزشی استفاده کنی

man_of_ice_city
شنبه 04 آذر 1385, 01:19 صبح
من فکر میکنم که در سی شارپ دات نت بهتره که با sql server 2000 شروع کنی. البته من خودم شخصا فکر میکنم که تفاوت زیادی در انتخاب سیستم مدیریت پایگاه داده برای شروع کردن وجود نداره ، اگر با مفاهیم آشنا باشی.