PDA

View Full Version : سوال: بروز خطا در هنگام باز کردن سورس برنامه در محیط VS

امیر مهرشاد
جمعه 10 آبان 1392, 17:33 عصر
یک برنامه کوچیک دارم مینویسم ولی هنگام باز کردنش خطای زیر رو نمایش میده که قبل از این اصلا این مشکلو نداشت

112437

در صورتیکه این برنامه با هیچ برنامه دیگه ای در ارتباط نیست و یا در مسیر اونم تغیری ایجاد نشده

ضمنا یه سورس قدیمی هم داشتم که هنگام باز کردنش دقیقا همین پیغامو میده و وقتی از VS هم بیرون میایی که بصورت دستی عمل کپی رو توی پوشه Bin انجام بدی همین پیغامو برمیگردونه

دوستان لطفا راهنمایی کنند:متفکر:

mihanblog
جمعه 10 آبان 1392, 17:37 عصر
اگر از من میشنوید کل پوشه و همه چیز رو پاک کنید و از نوع دوباره بنویسید چون این داره میگه از یه برنامه دیگه ک د رحال اجراس یا همچنان ذخیره در vs هست استفاده میشه ...این نظر من هستش شاید دوستان نظر دیگه ای داشته باشن

habibb
جمعه 10 آبان 1392, 17:53 عصر
شما دارید exe ی پوشه ی obj رو زمانی که پروسه ویژوال استادیو باز هست کپی می کنید توی پوشه ی bin ؟
آیا فایل اجرایی در پوشه Bin پاک شده ؟

hafez_ka
جمعه 10 آبان 1392, 18:21 عصر
به هر دلیلی نمی تونه فایل autoworking.exe رو کپی کنه
1- فایل در حال اجراست
2-فایل در پوشه ی مورد نظر نیست
3- فایل در حال کپی است
برای برطرف شدن مشکل پروژه رو Rebuild کنید
اگه با این هم جواب ندارد سیستم رو یه بار ریستارت کنید تا برنامه ی مورد نظر بسته بشده (اگه می تونید از طریق traskbar برنامه رو چک کنید)

امیر مهرشاد
جمعه 10 آبان 1392, 18:47 عصر
شما دارید exe ی پوشه ی obj رو زمانی که پروسه ویژوال استادیو باز هست کپی می کنید توی پوشه ی bin ؟
آیا فایل اجرایی در پوشه Bin پاک شده ؟

خیر دوست عزیز اصلا اینطوری که فرمودی نیس هیچ عملی روی دایرکتوری ها یا فایل ها انجام نمیشه گفتم قبلا بدون هیچ مشکلی با یه سورس قدیمیم کار میکردم امروز خواستم بازش کنم یکم توسعش بدم بازی در میاره و چند تا پروژه دیگه هم تست کردم

خودم احتمال میدم از VS باشه ولی با توجه به باگی که میده اصلا منطقی بنظر نمیاد

امیر مهرشاد
جمعه 10 آبان 1392, 18:50 عصر
به هر دلیلی نمی تونه فایل autoworking.exe رو کپی کنه

برای برطرف شدن مشکل پروژه رو Rebuild کنید
اگه با این هم جواب ندارد سیستم رو یه بار ریستارت کنید تا برنامه ی مورد نظر بسته بشده (اگه می تونید از طریق traskbar برنامه رو چک کنید)

ممنون از توجهتون Rebuild هم کردم

ولی با ریستارت مشکل حل شد ولی قبلش توی traskbar چیزی نشون نمیداد این خیلی جالبه !؟

hafez_ka
جمعه 10 آبان 1392, 18:56 عصر
دوست عزیز فک می کنم برنامه تون از یک دیتابیس یا سرویس خاصی استفاده می کرد که connetion بسته نشده برای همین خطا می داد.

امیر مهرشاد
جمعه 10 آبان 1392, 18:57 عصر
در هر صورت از هر دوی شما متشکرم از حسن توجه و وقتی که گذاشتید

امیر مهرشاد
جمعه 10 آبان 1392, 18:59 عصر
دوست عزیز فک می کنم برنامه تون از یک دیتابیس یا سرویس خاصی استفاده می کرد که connetion بسته نشده برای همین خطا می داد.

نه دیتابیسی نداره

امیر مهرشاد
جمعه 10 آبان 1392, 19:03 عصر

جناب HAFEZ_KA لطفا آواتارتونو عوض کنید جرات داشته باشیم جواب سلامتونو علیک بدیم :قهقهه:

موفق باشید

علی متقی پور
شنبه 11 آبان 1392, 01:01 صبح
با سلام

در چنین مواقعی بفرض ران نبودن برنامه، برروی نام پروزه کلیک راست کرده گزینه Clean را انتخاب کنید و سپس برای بار دوم بر روی نام پروژه کلیک راست کرده و گزینه Rebuild را انتخاب کنید
اگر بفرض محال حل نشد ویژوال استدیو رو ببنید و دومرتبه باز کنید. دیگه محاله حل نشه