PDA

View Full Version : حرفه ای: باز کردن یک لینک ریموت برای کاربر به طوری که کاربر انگار خودش لینک ریموت رو باز کرده.

mhabat
شنبه 11 آبان 1392, 16:59 عصر
سلام.

بنده یک مشکلی دارم که فکر می کنم یعنی فکر نمی کنم مطمئن هستم که حتما حد اقل

یک راه حل دارد.

من می خوام یه برنامه بنویسم که یک پیج رو از یک سایت به صورت ریموت برای کاربر نمایش بده.

شما فکر کنید مثلا می خوام پیج گوگل رو به کاربر نشون بدم.

حالا می خوام این پیج طوری باشه که انگار کاربر خودش وارد سایت گوگل شده و میتونه دکمه سرچ

رو بزنه.

می دونم میشه مقادیر رو از طریق post ارسال کرد(حالا از طریق سوکت یا سی یو آر ال)

ولی من می خوام طوری باشه که انگار کاربر خودش سایت رو باز کرده و حالا میتونه دکمه ی مورد نظرشو بزنه

و.....
.
این کار با curl امکان پذیر نیست چون وقتی مثلا پیج گوگل برای کاربر نمایش داده میشه

وقتی دکمه سرچ رو بزنه مرور گر به این آدرس مثلا میره:

localhost/search?q=barnamenevis

امید وارم که منظورم رو فهمیده باشن.

یکی از دوستان گفتند که از pear استفاده کن

که بنده هم استفاده کردم ولی امکان پذیر نبود.

خیلی خیلی ممنون میشم کمکم کنید خیلی وقت این مشکل رو دارم.

mhabat
یک شنبه 12 آبان 1392, 19:19 عصر
دوستان یه کمکی بکنید.

یه بار هم جواب این طور سوال ها رو بدین!

MMSHFE
یک شنبه 12 آبان 1392, 20:26 عصر
خوب شما کافیه توی سورس کدی که دریافت کردین، آدرسهای نسبی رو به مطلق تبدیل کنید. مثلاً بجای /search?q=barnamenevis بنویسید http://www.google.com/search?q=barnamenevis یعنی Target فرمها و لینکها و... رو اصلاح کنید.

mhabat
یک شنبه 12 آبان 1392, 22:19 عصر
ممنون آقا ی شهرکی. اتفاقا یه شرکت یک اسپمر گفته بود بنویسم از روشی که گفتین استفاده کردم.
اما ببینید بعضی از سایت ها از آژاکس استفاده می کنند و این کاری که می گین اصلا کاربرد نداره.
شما فکر کن می خوای کپچا رو به کاربر نمایش بدی از طرفی یک سری مقادیر رو به صورت post برای لینک آزاکش ارسال کنی.
امکان پذیره؟ خیر.
برای مثال سایت زیر رو ببینید:
https://login.alibaba.com/login.htm?from=
من دنبال راهی هستم که به شکلی لینک ریموت رو برای کاربر نمایش بدیم که انگار خود کاربر از طریق مرورگر پیج رو باز کرده.

shahriyar3
یک شنبه 12 آبان 1392, 23:59 عصر
به راحتی انجام شدنی هست.
بلاخره این ایجکسی که میگی شما یه جائی یا inline js یا توی یک فایل جاوا اسکریپت قرار داده شده . اون آدرس ارسال اطلاعات ایجکس و به آدرس مطلق تغییر بدید درست میشه