PDA

View Full Version : مشکل با ckeditor

korosh00
دوشنبه 13 آبان 1392, 07:04 صبح
سلام
من موقعی که می رم تو قسمت ویرایش مطالب وقتی مطلبی را ویرایش می کنم در ckeditor متاسفانه با <p نمایش داده میشه البته توckeditor نه ولی وقتی می خونم از دیتابیس می بینم <p هستش
چکار ؟
ممنون

korosh00
دوشنبه 13 آبان 1392, 10:12 صبح
لطفا راهنمایی
ممنون

mRizvandi
دوشنبه 13 آبان 1392, 18:19 عصر
سلام
من موقعی که می رم تو قسمت ویرایش مطالب وقتی مطلبی را ویرایش می کنم در ckeditor متاسفانه با <p نمایش داده میشه البته توckeditor نه ولی وقتی می خونم از دیتابیس می بینم <p هستش
چکار ؟
ممنون
سلام دوست عزیز
من سه بار مطلب رو خوندم ولی متوجه نشدم که مشکل چی هست؟!!!
"مطلبی را ویرایش می کنم در ckeditor متاسفانه با <p نمایش داده میشه البته توckeditor نه ولی وقتی می خونم از دیتابیس می بینم <p هستش "
آخرش توی CKEditor با <p نمایش داده میشه یا نه؟ بعد منظورتون از <p همون پاراگرافه؟

korosh00
دوشنبه 13 آبان 1392, 22:27 عصر
ببین در داخل محیط CKEditor مطلب خوب نمایش داده میشه و ویرایش و غیره هم مشکلی ندارم و در دیتابیس هم ذخیره می شود .
حالا من می خوام مطلبی را که در دیتابیسم ذخیره شده را در یک لیبل نمایش بدم مثل ادامه مطالب که وقتی روش کلیک می کنی میره و مطلب را در یک لیبلی یا تکس باکسی نمایش می ده خوب اینجا که می خواد نمایش بده مطلب را با کدهای html نمایش می ده مثلا سلام را در لیبل به صورت <p>سلام نمایش می ده می خوام این مساله پیش نیاد چکار کنم ؟

مثل اینکه یکی از دوستان هم مشکل من داره ولی هنوز حل نشده به اینجا نگاه کن (http://barnamenevis.org/showthread.php?402057-مشکل-در-هنگام-ذخیره-متن-نوشته-شده-داخل-ckeditor&highlight=CKEditor)

mRizvandi
چهارشنبه 15 آبان 1392, 12:51 عصر
برای این موضوع دو راه حل هست:
تا اونجایی که من می دونم و خاطرم هست و تجربه کردم: اگر شما مطلبی رو در CKEditor تایپ کنید و بعد اون رو داخل asp:Label قرار بدید هیچ مشکلی بوجود نمی آد و همه تگهای HTML به درستی تفسیر میشن.
اگر با رفتن به خط بعد و تبدیل شدنش به <p> مشکل دارید می تونید در تنظیمات CKEditor بگید که خط بعد رفتن رو با <br> انجام بده.
در نهایت اگر مشکلتون حل نشد، می تونید به جای Label (که بعید می دونم مشکل داشته باشید چون من چندین سایت با همین ckeditor دارم) می تونید متن رو در یک div.InnerHtml قرار بدید. برای این منظور هم divرو سروری کنید و سپس در کد، متن رو داخلش قرار بدید.

<div id="mydata" runat="server">
</div>

korosh00
چهارشنبه 15 آبان 1392, 12:53 عصر
تشکر یک روش پیدا کردم که مطلب را بدون کد اچ تی ام ال نمایش بده و فعلا برای من خوبه . نظر شما هم مفید است و تشکر فراوان دارم

mRizvandi
چهارشنبه 15 آبان 1392, 13:18 عصر
خواهش می کنم. از چه روشی استفاده کردید؟

korosh00
چهارشنبه 15 آبان 1392, 15:14 عصر
reg
تو همین سایت فکر کنم یکی همین سوال را کرده بود یکی هم جواب داده بود