PDA

View Full Version : مشکل با indy ftp

h_mohamadi
سه شنبه 14 آبان 1392, 12:23 عصر
سلام
من با برنامه indy ftp و سمپل خودش دارم کار مي کنم اما 2 تا مشکل دارم:
1- نمي توانم بفهمم که چه زماني فايلم کامل ارسال شده است؟
2-پروگرس بار جهت ارسال فايل عمل نمي کند؟
نمونه سمپل را ارسال کردم
ممنونم اگر راهنمايي بفرمائيد

BORHAN TEC
چهارشنبه 15 آبان 1392, 10:15 صبح
سلام
نمونه کد شما رو ندیدم ولی در مورد مسئله 1:
- باید از رویداد OnWorkEnd کمک بگیرید.
در مورد مسئله 2:
- برای کنترل UI و آپدیت اون از ترد و Windows Message بهره بگیرید.
موفق باشید...

h_mohamadi
چهارشنبه 15 آبان 1392, 13:55 عصر
سلام
نمونه کد شما رو ندیدم ولی در مورد مسئله 1:
- باید از رویداد OnWorkEnd کمک بگیرید.
در مورد مسئله 2:
- برای کنترل UI و آپدیت اون از ترد و Windows Message بهره بگیرید.
موفق باشید...

رويداد OnWorkEnd درست اجرا نمي شود ؟؟؟ يعني وقتي که يک فايل ارسال مي شود به محض ارسال رويداد اجرا مي شود ولي مثلا فايل 5 مگ است و طول مي کشد تا بفرستد؟؟؟
پروگراس هم در ترد جواب نداد
مي شود کدها را ببنيد و به من کمک کنيد

بهروز عباسی
پنج شنبه 16 آبان 1392, 10:50 صبح
رويداد OnWorkEnd درست اجرا نمي شود ؟؟؟ يعني وقتي که يک فايل ارسال مي شود به محض ارسال رويداد اجرا مي شود ولي مثلا فايل 5 مگ است و طول مي کشد تا بفرستد؟؟؟
متوجه منظورت نشدم دقیقاً

شما میتونی با استفاده از رویداد onWork مقدار ارسال/دریافت شده رو بررسی کنی اگر مقدار ارسالی/دریافتی با حجم کلّی فایل برابر بود یعنی ارسال/دریافت تموم شده.
البته indyFtp فقط سایز فایل های local رو داره و به عبارتی موقع انتقال فایل ،مشخصه سایز اون رو نداره (البته موقع دانلود دانلود، در زمان آپلود که شما خودتون اندازه رو دارید:چشمک:)

مي شود کدها را ببنيد و به من کمک کنيد
شرمنده من که فعلا وقت ندرام.

Mask
پنج شنبه 16 آبان 1392, 13:46 عصر
چندین بار اومدم ، این پست رو ندم ، اما باز مجبور شدم.
حاجی اینجا کسی آدم شما نیست. مراسم عزاداری و عجز و التماس هم نداریم.
وجدانا برو پستهاتو نگاه کن : همش سوال بوده و انتظار کمک.
حتی اونجایی هم که به جواب رسیدی ، نوشتی :

دوستان خيلي ممنونم آخر خودم پيدا کردم (http://barnamenevis.org/showthread.php?384914-%D8%B3%D8%AA-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-ip-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%8A-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87)
اینجا کسی لنگ کدها و آموزشهای شما نیست . اما اگه یکم منصف بودی ، لا اقل به جای این متن ، جوابی که به دست آورده بودی رو مینوشتی.
درسته وقت گزاشتی ، انرژی صرف کردی واسه رسیدن به جوابت . اما اینو بدون جواب سوالاتی که میکنی هم نیاز به صرف وقت و انرژی هست.
پس حواست باشه ، هروقت پوئن دادی پوئن میگیری . بماند که دوستان و عزیزانی که تو این بخش فعال هستند ، بدون در نظر گرفتن صحبت من ، از صمیم قلب و بدون هیچ چشمداشتی تا اونجایی که در توانشون هست راهنمایی میکنند و جواب میدهند. حتی اگه 2 کلمه تو پستون بنویسند. همین هم ارزشمنده و نشون میده برای شما و سوال شما ارزش قایل شده و همین چند دقیقه رو صرف نوشتن جواب برای شما کرده.
تمام سوالاتی که شما میکنید رو من در اولین جستجویی که انجام میدم ، به جواب میرسم. اما نظر شخصی من اینه :
با هر دستی بدی با همون پس میگیرید . پس انتظار کمک یکطرفه نداشته باشید.
اگه حرفم ناراحت کننده بود عذرخواهی میکنم.

h_mohamadi
یک شنبه 19 آبان 1392, 14:11 عصر
چندین بار اومدم ، این پست رو ندم ، اما باز مجبور شدم.
حاجی اینجا کسی آدم شما نیست. مراسم عزاداری و عجز و التماس هم نداریم.
وجدانا برو پستهاتو نگاه کن : همش سوال بوده و انتظار کمک.
حتی اونجایی هم که به جواب رسیدی ، نوشتی :

اینجا کسی لنگ کدها و آموزشهای شما نیست . اما اگه یکم منصف بودی ، لا اقل به جای این متن ، جوابی که به دست آورده بودی رو مینوشتی.
درسته وقت گزاشتی ، انرژی صرف کردی واسه رسیدن به جوابت . اما اینو بدون جواب سوالاتی که میکنی هم نیاز به صرف وقت و انرژی هست.
پس حواست باشه ، هروقت پوئن دادی پوئن میگیری . بماند که دوستان و عزیزانی که تو این بخش فعال هستند ، بدون در نظر گرفتن صحبت من ، از صمیم قلب و بدون هیچ چشمداشتی تا اونجایی که در توانشون هست راهنمایی میکنند و جواب میدهند. حتی اگه 2 کلمه تو پستون بنویسند. همین هم ارزشمنده و نشون میده برای شما و سوال شما ارزش قایل شده و همین چند دقیقه رو صرف نوشتن جواب برای شما کرده.
تمام سوالاتی که شما میکنید رو من در اولین جستجویی که انجام میدم ، به جواب میرسم. اما نظر شخصی من اینه :
با هر دستی بدی با همون پس میگیرید . پس انتظار کمک یکطرفه نداشته باشید.
اگه حرفم ناراحت کننده بود عذرخواهی میکنم.

ممنونم از راهنمايي و انتقاد شما ولي اين نيست که دوستان اگر در پستهايي که شما مي فرمائيد من نوشتم جواب را خودم پيدا کردم از من به صورت خصوصي سئوال کرده باشند جواب نداده باشم
اما به روي چشم از اين پس تلاش مي کنم به انتقاد جناب عالي عمل کنم

h_mohamadi
یک شنبه 26 آبان 1392, 11:14 صبح
دوستان من که گيج شدم عجب بد قلقي است اين indyFtp من که نمي دانم بايد چيکار کنم از دستش با اينکه من مبتدي هستم؟؟؟؟

h_mohamadi
سه شنبه 06 اسفند 1392, 13:57 عصر
دوستان من مشکلم را پيدا کردم
اين بود که من در دلفي 7 براي indy نسخه 10.1.5 را نصب کرده بودم که اين نسخه مشکل داشت و جواب نمي داد مجددا نسخه 9 را نصب کردم و مشکلم حل شد.