PDA

View Full Version : مبتدی: اجرای یک برنامه از یک کامپیوتر دیگر

mehrdad2025
سه شنبه 14 آبان 1392, 20:38 عصر
با سلام
یک برنامه ای هست مربوط به نامه نگاری.این برنامه رو وقتی که باز می کنیم در واقع انگار از روی یک کامپیوتر دیگر
داریم exe رو اجرا می کنیم.یعنی همه چی روی سرور قرار داره هم نسخه کلاینت و هم نسخه سرور داستان اینجور برنامه ها چی هستش؟

saied_max
سه شنبه 14 آبان 1392, 21:35 عصر
using System.Diagnostics;

// ....

Process p = new Process();
p.StartInfo.FileName = @"c:\PsTools\psexec.exe";
p.StartInfo.Arguments = @"\\saied-pc -u username -p 12345 -i c:\windows\system32\notepad.exe";
p.StartInfo.UseShellExecute = false;
p.StartInfo.CreateNoWindow = true;
p.Start();

CsharpNevisi
سه شنبه 14 آبان 1392, 22:33 عصر
میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟؟ :متفکر:

Felony
چهارشنبه 15 آبان 1392, 06:40 صبح
یعنی همه چی روی سرور قرار داره هم نسخه کلاینت و هم نسخه سرور داستان اینجور برنامه ها چی هستش؟
1- ممکنه خریت کرده باشن و پوشه برنامه رو از روی سرور برای کلاینت ها به اشتراک گذاشته باشن !
2- ممکنه یک با استفاده از قابلیت Application Server ویندوز سرور یک App Server راه اندازی کرده باشن .

mehrdad2025
چهارشنبه 15 آبان 1392, 08:53 صبح
این برنامه طوری نوشته شده که هر وقت source برنامه تغییر داده می شه روی کلاینت های برنامه نیز همون تغییرات اعمال می شه.من فکر می کنم هر کلاینت فایل exe که توی یه کامپیوتر سرور قرار داره رو اجرا می کنه و هر وقت برنامه نویس سورسش رو دست کاری می کنه تمام کلاینت ها اون فایل exe دست کاری شده رو می بینن.آیا همچین چیزی ممکنه.واسه امنیت بیشتر ممکنه کسی این کار رو بکنه؟

RoboC0der
پنج شنبه 16 آبان 1392, 23:15 عصر
با سلام
یک برنامه ای هست مربوط به نامه نگاری.این برنامه رو وقتی که باز می کنیم در واقع انگار از روی یک کامپیوتر دیگر
داریم exe رو اجرا می کنیم.یعنی همه چی روی سرور قرار داره هم نسخه کلاینت و هم نسخه سرور داستان اینجور برنامه ها چی هستش؟

میشه مکانیزمی برمبنای WCF پیاده سازی کرد و به واسطه "متا دیتا" چنین کاری رو انجام داد.پیشنهاد میکنم برای اطلاعات بیشتر در این باره به MSDN (msdn.microsoft.com) سری بزنید.