PDA

View Full Version : مبتدی: ایمپورت کردن فایل pdf

agent31537
چهارشنبه 15 آبان 1392, 11:54 صبح
با سلام

من از حساب بانکم یک فایل pdf به عنوان صورت حساب دارم میخوام این فایل را بر روی my sql ایمپورت کنم و بعد سندهای بانک که کاربران به حساب من واریز کردن و در سیستم من ثبت کردن را برنامه نویسی کنم که تائید کند میشه راهنمایی کنین که چه کار میتونم انجام بدم و یک نمونه کد به من بدین جهت ایمپورت کردن فایل ممنون میشم .

discover
چهارشنبه 15 آبان 1392, 12:08 عصر
من دقیقا متوجه نیاز شما نشدم؟

اگر میخواهید آدرس فایل pdf رو ذخیره کنید که این کار خیلی راحتیه با دستور insert از دستورات sql می تونید اینکار رو انجام بدید. اما اگه میخوایید خود فایل رو بصورت باینری یا بصورت استریم ذخیره کنید بایستی از مبانی ذخیره بازیابی تا ساختار کدینگ و هدر فایل مربوط به فایلهای pdf رو آشنایی داشته باشید که بتونید اوون فایل رو در پایگاه ذخیره و استخراجش بکنید.

لطفا کمی واضح تر بیان کنید.

agent31537
پنج شنبه 16 آبان 1392, 11:56 صبح
کاربران وقتی وجهی را به حساب من واریز میکنند شماره شناسه فیش را در سیستم در قسمت حسابداری مربوطه ثبت می کنند و من متوجه میشم که فلان کاربر مبلغ x ریال را طی فیش شماره y به حساب من واریز کرده

حال من ماهیانه یک صورت حساب از حساب بانکیم میگیرم که فایل آن pdf است در حال حاضر یک گزارش از سیستم میگیرم و چک میکنم که کاربران مبالغی را که ثبت کردند با شماره فیش ها درست است یا نه اگر درست است آن را در سیستم تائید میکنم

اما من میخوام وقتی فایل را بر روی سرور ایمورت میکنم فیش ها را کنترل کنه با فیش های ثبت شده در سیستم و مبالغ فیش های مباشه را جمع بزنه اگر هر دو درست بود یعنی اگر فیش شماره 44444 به مبلغ 20.000 تومان در سیستم ثبت شده است و این فیش اگر در سیستم بانک من بود جلوی سند یک تیک بزنه و آن را تائید کند

من روش ایمپورت کردن فایل pdf را می خوام بدونم و هم روش مطابقت کردن اسناد بانکی با اسناد ثبت شده در سیستم

ممنون

omid_student
پنج شنبه 16 آبان 1392, 15:28 عصر
سلام
به نظر من بهتره از کتابخانه های Zend استفاده کنی یا لینک زیر رو یه نگاه بنداز

agent31537
یک شنبه 19 آبان 1392, 13:07 عصر
لینک را ندادید