PDA

View Full Version : ارور در خصوص باز نشدن صفحه

korosh00
چهارشنبه 15 آبان 1392, 18:42 عصر
سلام
من سایتم خوب کار می کنه یک صفحه بنام گالری درست کردم که در لوکال کار میکنه ولی در هاست نمایش داده نمیشه و این ارور را می دهد .

112602

متن ارور:
[System.Runtime.CompilerServices.CompilerGlobalScop eAttribute()]
Line 142: public class gallery_aspx : global::gallery, System.Web.SessionState.IRequiresSessionState, System.Web.IHttpHandler {
Line 143:
Line 144: private static System.Reflection.MethodInfo @__PageInspector_SetTraceDataMethod = global::ASP.gallery_aspx.@__PageInspector_LoadHelp er("SetTraceData");

korosh00
چهارشنبه 15 آبان 1392, 22:20 عصر
لطفا راهنمایی خیلی مهم است .

mRizvandi
چهارشنبه 15 آبان 1392, 23:01 عصر
دوست عزیز اصل خطا در بخش بالایی بوده که اون رو ارسال نکردید ولی فکر کنم متوجه شدم.
در دات نت نسخه 4.0 یک اشکالی هست (به نظر من) که گاهی وقتها نمی تونه یک صفحه ای رو کامپایل کنه (یا بهتره بگم از کامپایل به زبان ماشین ببره) در این حالت به علت عدم دسترسی به فودر Temp در مسیر Windows دچار خطا میشه!!! (البته مطمن نیستم خطای شماهمین هست یا نه، چون تصویر کوچیک شده و خیلی قابل خوندن نیست)
در نتیجه شما باید دسترسی فولدر Temp رو به کابر ASP.NET بدید تا این مشکل حل بشه.

korosh00
پنج شنبه 16 آبان 1392, 00:07 صبح
من مجبور شدم اون وب فرم را پاک کنم و نامش را هم عوض کنم یک وب فرم دیگه بسازم و کار کرد . ولی مشکل قبلی را هنوز متوجه نشدم چجوری اگه بازم پیش اومد حل باید کرد . فعلا من با پاک کردن و دوباره ساختن و اسمش را عوض کردن مشکلم را حل کردم .