PDA

View Full Version : مبتدی: اعداد اعشاری

ارباب رضا
پنج شنبه 16 آبان 1392, 00:38 صبح
با سلام
یک کوئری ایجاد کردم تا نتیجه تقسیم دو فیلد را در یک فیلد دیگر گذاشته و از گزینه update to استفاده کردم تا در بانکم ذخیره کنه ولی هرچه تلاش کردم نتیجه را با دو عدد اعشار نشان بده نشد ، نه در فرم نشان میدهد و نه در بانک ذخیره میکند یا بصورت عدد صحیح مینویسد (یعنی آنرا گرد میکند) یا با عدد صحیح و 2 تا صفر ، چه کنم (00.number).
از همه اساتید کمال تشکر را دارم.

Abbas Amiri
پنج شنبه 16 آبان 1392, 15:25 عصر
با سلام
یک کوئری ایجاد کردم تا نتیجه تقسیم دو فیلد را در یک فیلد دیگر گذاشته و از گزینه update to استفاده کردم تا در بانکم ذخیره کنه ولی هرچه تلاش کردم نتیجه را با دو عدد اعشار نشان بده نشد ، نه در فرم نشان میدهد و نه در بانک ذخیره میکند یا بصورت عدد صحیح مینویسد (یعنی آنرا گرد میکند) یا با عدد صحیح و 2 تا صفر ، چه کنم (00.number).
از همه اساتید کمال تشکر را دارم.

Data Type فیلد مربوطه نامبر است . شما باید جدول آن را در حالت طراحی بازکرده فیلد مربوط را انتخاب و خصوصیت FieldSize آنرا Single ویا Double قرار داده و خصوصیت Decimal Places را 2 انتخاب کنید

ارباب رضا
پنج شنبه 16 آبان 1392, 22:18 عصر
Data Type فیلد مربوطه نامبر است . شما باید جدول آن را در حالت طراحی بازکرده فیلد مربوط را انتخاب و خصوصیت FieldSize آنرا Single ویا Double قرار داده و خصوصیت Decimal Places را 2 انتخاب کنید

سلام
با تشکر از توجه شما
متاسفانه نشد هر سه فیلد مقسوم و مقسوم علیه و خارج قسمت نامبر است خصوصیت آنرا single و double قرار دادم و اعشار آنرا 2 ولی بازهم نشد فرم و کوئری را هم با هر تغییر آبدیت میکنم ولی نتیجه نگرفتم.

ارباب رضا
جمعه 17 آبان 1392, 21:46 عصر
با سلام خدمت دوستان
خودم جواب سوال بالا را در یک سایت خارجی پیدا کردم http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20070131025743AADeL1y
از همه اعضا تشکر مینمایم